gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Doğum gününde öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Pankreas kanseri olan Ahmet Kemal Erkmen, doğum gününde hayata yenik düştü. Erkmen ailesinin tek çocuğu Ahmet Kemal Erkmen (24), Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü kazanmıştı. Üniversite ikinci sınıftayken Erkmen’e pankreas kanseri teşhisi konuldu. Tedavi için gittiği ABD’de doktorlar “En fazla üç ay yaşarsın” deyince yurda döndü. Erkmen, mücadelesini yılmadan, hayattan kopmadan sürdürdü. Üç ameliyat geçirdi ama hastalık tüm vücudunu sarmıştı. Oğlunun durumuna üzülen babası iki yıl önce vefat emişti. Ve önceki gün de Ahmet Kemal Erkmen hastalığa yenik düştü, hem de doğum gününde. Dün gözyaşları arasında bitirdiği lisenin sarı-kırmızılı bayrağına sarılı tabutla son yolculuğuna uğurlandı. Annesi İnci Erkmen “Oğlum sıkı Beşiktaşlıydı. ’3 ay yaşarsın’ dediler, yılmadı 3 sene daha bizimle kaldı. Ama ne yazık ki doğduğu günde aramızdan ayrıldı” dedi.
    internethaber.com

Doğum gününde öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum gününde striptiz yaptı!

Doğum gününde striptiz yaptı!

güzide duran striptiz Doğum gününde striptiz yaptı! Her yaptığıyla gündeme bomba gibi düşmeyi başaran Paris Hilton, kendi doğum günüyle de magazin gündemini karıştırdı. Cumartesi gecesi bir gece kulübünde 27. doğum günü için parti veren Paris, giydiği iç çamaşırı benzeri kıyafetlerle önce Pussycat Dolls grubuyla birlikte sahne aldı. Çılgınlar gibi dans eden Paris, ardından bombayı...
  2. gitmen benim ölüm günümdür!

gitmen benim ölüm günümdür!

GİDİYORSUN YA... KARA BULUTLARI KATMIŞ ARDINA ACILARI YÜKLENMİŞ SIRTINA DÖRT NALA GELİYOR YANLIZLIĞIM. GİDİYORSUN YA.. NEKADARDA MUTLU ÇARESİZLİKLER YÜREĞİMİN GERGEFİNDEN CIMBIZLARLA ÇEKİYOR NAKIŞ NAKIŞ UMUTLARI GİDİYORSUN YA... RENKLERİNİ SİLİYOR TUVALİM KARASI BANA GECELERİN CEFASI BANA ELDE KALAN TEK RESİM GÖZLERİNİ SEYREDECEĞİM GİDİYORSUN YA... GİYOTİNE GİDİYOR...
  3. Doğum gününüze göre nesiniz??

Doğum gününüze göre nesiniz??

doğum gününüze göre aşk hayatınız Ben maymun çıktım ve yanlış bi de siz bakın.... Ocak 1 - 9 ~ Kopek Ocak 10 - 24 ~ Fare Ocak 25 - 31 ~ Aslan Şubat 1 - 5 ~ Kedi $ubat 6 - 14 ~ Kugu $ubat 5 - 21 ~ Kaplumbaga $ubat 22 - 28 ~ Panter Mart 1 - 12 ~ Maymun Mart 13 - 15 ~ Aslan Mart 16 - 23 ~ Fare Mart 24 - 31 ~ Kedi Nisan 1 - 3 ~ Kopek Nisan 4 - 14 ~Panter Nisan 15 - 26 ~Fare Nisan 27 - 30...
  4. atatürk hangi gün doğmuştur

atatürk hangi gün doğmuştur

atatürk hangi gün doğmuştur? evet kızlar sorumun cevabını bilenler sizleri bekliyorum.
  5. Doğum Gününde Neler Yapılabilir ?

Doğum Gününde Neler Yapılabilir ?

Doğum Gününde Yapılacak Şeyler Nelerdir Doğum Gününde Yapılacak Şeyler Hakkında Bilgi Sevgili melekler, doğumgünü sürprizleri yapmak için biraz hayal gücünüzü çalıştırmak ve doğum günü olan kişiyi iyi tanımanız yeterlidir. Biz de bu sayfamızda sevdiklerinize sürprizler yapabilmeniz için Doğum Gününde Yapılacak Şeyler Hakkında Bilgi vermek, önerilerde bulunmak istiyoruz sizlere.......

Sayfayı Paylaş