gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Doğum gününde striptiz yaptı!

Konu, 'Magazin' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

güzide duran striptiz [​IMG] Doğum gününde striptiz yaptı!

Her yaptığıyla gündeme bomba gibi düşmeyi başaran Paris Hilton, kendi doğum günüyle de magazin gündemini karıştırdı.

Cumartesi gecesi bir gece kulübünde 27. doğum günü için parti veren Paris, giydiği iç çamaşırı benzeri kıyafetlerle önce Pussycat Dolls grubuyla birlikte sahne aldı. Çılgınlar gibi dans eden Paris, ardından bombayı patlattı ve şarap kadehinde yaptığı striptiz şovlarıyla bilinen Dita Von Tease’yi taklit ederek şampanya dolu bir bardakta çevredekilere striptiz yaptı.

hostpratik'ten alıntıdır

Doğum gününde striptiz yaptı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmurlu Gün Yapımı.....

Yağmurlu Gün Yapımı.....

baştan söyleyeyim bu ders biraz uzun nedeni ise detaylı anlatmam..7'den 70 her kes anlasın diye :wink: YAĞMURLU GÜN 1.adım:Öncelikle file>open'dan dildiğiniz bir resmi açın..(resim:1) 2.adım: image>image size’yı tıklayın buradan resminizin width ve height değerlerine bakın sonra cancel`lı tıklayıp çıkın.. 3.adım: biz bu baktığımız değerlerin altında bir yeni sayfa...
  2. Annelik mucizesi!Beyin ölümünden 2 gün sonra doğum yaptı

Annelik mucizesi!Beyin ölümünden 2 gün sonra doğum yaptı

İngiltere'de bir sağlık mucizesi yaşandı. Kariyeri madalyalarla dolu İngiliz buz patenci Jayne Soliman, 25 haftalık hamileyken fenalık geçirerek düşmüş, kaldırıldığı hastanede beyninde tümör olduğu tespit edilmişti. Hastaneye kaldırıldığı gün yaşam destek ünitesine bağlanan Soliman'ın beyin ölümünün gerçekleştiği açıklandı. Ancak Soliman'ın kalbinin atması bebeğin dünyaya...
  3. eşim doğum yaptı kaç gün izin kullanabılrım

eşim doğum yaptı kaç gün izin kullanabılrım

eşim doğum yaptı kaç gün izin kullanabilrim ? lütfen cevap verin lohusa olan eşimin yanında kaç gün kalabilirim. şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr :dp8: 10 eylül sevgilimin canımın içi biricik hayat arkadaşımın doğum günü :asigim: ama ben memlekete gideceğim için daha önceden kutlayacağım ama ne hediyeye karar verdim nede süprize:hıms: şimdi sizin yardımlarınıza ihtiyacım var.değişik süprizler istiyorum biz zaten romantik bir çift olduğumuz için öle evde birbirimize küçük notlar çiçekler aynlara duvarlara...
  5. doğum yaptım 40 çıktıktan ertesi günü adet oldum 7 gün sürdü

doğum yaptım 40 çıktıktan ertesi günü adet oldum 7 gün sürdü

Birşey sormak istiyorum bilenler cvp verebilirse sevinirim ben kurban bayramının ilk günü doğum yaptım 40 çıktıktan ertesi günü adet oldum 7 gün sürdü aradan 15 gün geçti tekrar hastalandim ama sadece lekeler var kanamam öyle yok böyle olan var mi

Sayfayı Paylaş