Dogum gunune gore renk falı

Cevap: Dogum gunune gore renk falı

24 Ekim – 11 Kasım
BEYAZ

Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden de çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez.Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir.Bazen kandini diğer insanlardan farklı ve üstün görür

beyaz evet tamda benim rengim.tuttu.kıskançlığım hiç yoktur yalnızzz ve birtek eşime kıskançlık yaparım.keşke ona da yapamasam acıyorum bazen adama yawww

23 Aralık – 01 Ocak
Meleklermekani.com - Dogum gunune gore renk falı KIRMIZI

Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve haraketlidir, ama arada mutsuz oduğu anlar da yok değildir.İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

12 Ocak – 24 Ocak
SARI

Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

Benimkide uyuyorr:D:D:Dsağol canım:)

13 Eylül – 22 Eylül
BEJ

Sakindir, ama hemen strese girebilir. İlişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.

Aynen tutuyor :D :haha:
Teşekkürler

15 Temmuz –25 Temmuz
SARI

Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

ama ben sarı rengi hiç sevmemki...

Geri