gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Doğum hediyesi

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

doğum hediyesi altın doğum hediyesi kolye

Kızlar kocalarınızdan doğum hediyesi ne istediniz :)
    ucuza gitmeyelim hediyelerimizi alalım [​IMG]
    -Aramiza-Hosgeldin-Dogum-Hediyes_131_1.jpg

2. Peqasus

Peqasus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha evlenmeme var ama sadece yanımda olmasını isterdim canımm :)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tabi ki hiçbirşey, aklıma bile gelmedi doğrusu, hayır istediğiniz alınmazsa doğurmayacak mısınız :D:D

4. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    istedim ama alan olmadı bari bir demek çiçek al dedim onuda almadı nasıl olsa el mecbur doğurmak zorundayızhahaha

Doğum hediyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 Farklı Doğum Günü Hediyesi

6 Farklı Doğum Günü Hediyesi

Yaşgünü olan kişiye vereceğiniz hediyelerle onun bu özel gününü daha da özel kılabilirsiniz. Aşağıda, hediyeyi vereceğiniz kişinin kesinlikle çok hoşuna gidecek ve dış mekanda kullanabileceğiniz hediyeleri listeliyoruz: Küçük doğumgünü çocuğunu macera oyuncaklarıyla büyüleyin Dışarıda oynamayı seven bir çocuk için güzel bir dışmekan oyuncağı büyüleyici bir hediye olacaktır. Bu çocuğa...
  2. Sevgilime Doğum Günü Hediyesi

Sevgilime Doğum Günü Hediyesi

Sevgilime Doğum Günü Hediyesi ne önerirsiniz ben henüz hiç bir hediye alternatifi bulamadım çok kararsızım şık bişeyler olsun istiyorum
  3. Öğretmene Doğum Günü Hediyesi ne alınabilir

Öğretmene Doğum Günü Hediyesi ne alınabilir

Kızlar oğlumun öğretmeninin doğum günü geliyor ve biz ne hediye alacağımızı bilmiyoruz sizce Öğretmene Doğum Günü Hediyesi ne alınabilir bize bir kaç örnek ya da öneride bulunursanız çok sevinirim.
  4. Sevgiliye Alınacak Doğum Günü Hediyesi İçin Fikirler

Sevgiliye Alınacak Doğum Günü Hediyesi İçin Fikirler

Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri Sevgili İçin Sevgili melekler, doğum gününde hediye almak kadar karşınızdakine hediye almak da çok keyiflidir, hele de o kişiyi çok iyi tanıyorsanız. Doğum günü olan kişi kız arkadaşınızsa işiniz biraz daha kolaydır. Ancak bu kişi sevgiliniz ise daha ince düşünmeniz gerekir. Biz de bu konumuzda Doğum Günü Hediyeleri Sevgili...
  5. Yasemin Ergene'ye Doğum Hediyesi Porsche!

Yasemin Ergene'ye Doğum Hediyesi Porsche!

yasemin ergene yasemin ergene haberleri Sevgili melekler, İzzet Özilhan'la evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Ergene geçtiğimiz günlerde ikinci kızını kucağına almıştı. Doğumun üzerine eşi Ergene'ye doğum hediyesi olarak bir Porsche Cayenne cip hediye etti. Ergene, geçtiğimiz gün yeni cipiyle Bebek'te objektiflere yakalandı..

Sayfayı Paylaş