gebe
  1. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

Doğum için sağlık sigortası yaptıran

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında isimbulamiyorum tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar önerisi olan var mı ? hangisi daha iyi kararsız kaldım

Doğum için sağlık sigortası yaptıran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genel sağlık sigortası için nereye başvurulacak

Genel sağlık sigortası için nereye başvurulacak

29.09.2010 tarihinde Genel Sağlık Sigortası (GSS) için başvuruda bulunmaya karar verdim. İlk önce kayıtlı olduğunuz ilçenin kaymakamlığına müracaat ediyorsunuz. Ben 24 yaşında üniversite mezunuyum ve ev reisi babam olduğundan "Kendi nüfus cüzdanım ile babamın nüfus cüzdanını" istediler. Ardından bir form doldurdular ve aşağıdaki belgeleri istediler; - Kimlik Fotokopisi -...
  2. Genel sağlık sigortası için gereken belgeler ve evraklar

Genel sağlık sigortası için gereken belgeler ve evraklar

Genel sağlık sigortası başvuru genel sağlık sigortası gereken evraklar genel sağlık sigortası için gereken belgeler 29.09.2010 tarihinde Genel Sağlık Sigortası (GSS) için başvuruda bulunmaya karar verdim. İlk önce kayıtlı olduğunuz ilçenin kaymakamlığına müracaat ediyorsunuz. Ben 24 yaşında üniversite mezunuyum ve ev reisi babam olduğundan "Kendi nüfus cüzdanım ile babamın nüfus...
  3. Genel Sağlık Sigortası İçin Gerekli Evraklar

Genel Sağlık Sigortası İçin Gerekli Evraklar

Genel Sağlık Sigortası İçin Gerekli Evraklar nelerdir? Arkadaşlar Genel Sağlık Sigortası için başvuru yapacam ama bu Genel Sağlık Sigortası İçin Gerekli Evraklar neler işte onu bilmiyorum.
  4. Genel Sağlık Sigortası Şartları

Genel Sağlık Sigortası Şartları

Genel Sağlık Sigortası Şartları nelerdir liste halinde sunabilirmisiniz bana? Bekliyorum arkadaşlarım
  5. Genel Sağlık Sigortası için  Prim Ödeyecek Misiniz Öğrenin

Genel Sağlık Sigortası için Prim Ödeyecek Misiniz Öğrenin

genel sağlık sigortası prim sorgulama prim sorgulama Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda Genel Sağlık sigortası başvurusu yapanlar için prim ödeme öğrenme yani pirim sorgulama linkini aktarıyor ve bilgiler paylaşıyoruz sizlerle. Genel Sağlık Sigortası tescil bilgilerine artık internetten ulaşabilirsiniz. SGK Başkanı Fatih Acar, "Gelir testi yaptıranlar, TC kimlik numarası ve...

Sayfayı Paylaş