gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

doğum izninde maaşı neresi verir?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Doğum izni Doğum ödeneği nasıl alınır

Selam kızlar
    bu konu aslında okadar karısıkki herkes farklı birşey diyor
    açıkcası ben hiçbirşey yapmadım
    raporumu aldım ve şirketime ilettim onlar başvuraları yaptılar
    iznim bittikten sonrada ssk ya gitmeden tel ile aradım ve 20 gün sonra yatacaağını söylediler
    bu arada ben maaşımı işyerinden aldım sskdan alıncad şirketime iade edicem ama her şirlket bunu yapmıyor malesef
    maaş almayıp devletin yatırmasını beklemek zorunda kalıyorsunuz

doğum izninde maaşı neresi verir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neresi uzak???

Neresi uzak???

NERESİ UZAK ...? “Neresi uzak” ömürlük bir sızıdır artık sorudan çok… Çünkü “uzak” “yaradır” içinde bir özlemi gizliyorsa eğer, Ve “yara” her zaman etinde olmaz,, o şimdi dokunamadığın yerlerinde çoktan sızlamaya başlamıştır…….. neresi uzak sorudan çok bi ağrıdır evet,, çünkü “uzak” “acıdır” içinde sen-i gizliyosa eğer, ya da sen-den uzakta bi parçanı,içinde sakladıkça yine senden parça...
  2. bende varım izninizle...

bende varım izninizle...

merhabalar melekler bu çok hoş sitede bende olmak istedim herkese selam.:yo:
  3. izninizle mod olmak isterim

izninizle mod olmak isterim

sevgili adminlerim; iznizle mod olmak için başvuruyorum,elimden geldiğince sitemize fayadalı bir melek olmaya görelerimi elimden geldiğince yerli yerinde yapmaya ve melekler mekanı gibi güzel bir siteye modluk yapmak için başvuruyorum bilginize. ...saygılar... meçhul
  4. Doğum sancıları nasıl başlar Nasıl belirti verir?

Doğum sancıları nasıl başlar Nasıl belirti verir?

doğumun belirtileri,doğumun başlıyacağı nasıl anlaşılır,doğum yapacağımı nasıl anlarım,doğum sancıları ve normal doğum hakkında bilgiler Doğum yaklaşmaya başlayınca annede bir panik yaşanmaktadır. Acaba ne zaman bebeğim doğacak, diye her an hazırlıklı olmaya çalışırlar. Daha önce doğum yapmış anneler, doğumun ne zaman geleceğine karşılık belirtilerini biliyorlardır. Doğum yapmadan önce...
  5. Doğum iznine Ne Zaman Çıkılır ve Doğum Parası Ne Kadar ?

Doğum iznine Ne Zaman Çıkılır ve Doğum Parası Ne Kadar ?

doğum iznine ne zaman çıkabilirim,doğum parası ne kadardır,doğum ücreti,doğum izni ve doğum parası,sgk doğum izni ne kadar,doğum izni ve doğum ücreti hakkında bilgiler Çalışan Hamile kadınların doğumdan önce sekiz ve doğumdan sonra sekiz hafta olmak üzere toplam 16 haftalık süre için çalıştırılmamaları gerekir. Bu devletin tanıdığı bir haktır. Çoğul gebelik halinde doğumdan önce...

Sayfayı Paylaş