gebe
  1. snr bys

snr bys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlar yardım edebilir mi hamilemiyim ben şimdi ?

Konu, 'Kadınlar' kısmında snr bys tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var. son 4 ay doğum kontrol hapı ile korunduk. ağustosun 13 unde hastalandım ondan sonra ağustosta korunmadık çünkü bebek istiyorduk. adetlerim her zaman düzenliydi. 29 günde bir hastalanırdım. eylülün 11 inde hasta olmam gerekiyordu. ayıın 9 unda kan testi yaptırdım heyecandan. kan testim 1 çıktı. eve geldikten sonra lekelenme oldu ben adet oldum zannettim fakat gerisi gelmedi. şu an adetim 4 gün gecikti. hiç adet belirtim de yok. bu sabah idrar testi de yaptım oda negatif çıktı. kafam çok karıştı. benim gibi yaşayan varmı geç döllenme olabilirmi? yaşayanlar lütfen paylaşsı en azından fikrim olur. ne yapayım bilmiyorum sizce ne yapmalıyım?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Hayır hamileliğiniz söz konusu değildir.

3. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    dölleniyor ama şekillenmeyecek kadar sağlıklı yada yeterli olmadığı için yükselmeden adetle atılıyor.her ay böyle oluyorsa iyi bir doktora kontrole gidin.

4. hasretimsin bebeğim

hasretimsin bebeğim Forum Okuru

dogum kontrol haplari yumurtlamayi onler ,spermlerin içeriye geçişini engeller . burdan anlaşılıyorki dollenme olmaz .bilmediğiniz konularda yorum yapmayinn

5. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    bildiğimiz bir şey var ona göre yorum yapıyoruz size hayırlı okumalar.

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ,

Doğum kontrol hapı bırakıldıktan hemen sonra hamile kalmak mümkün .Lakin hekimler bebek anomalileri riski açısın dan ilk 2 ay gebe kalmayı önermiyor.İlacı yeni bırakmışsınız döngünüz değişebilir. Bunun yanısıra gebelikte söz konusu olabilir. HCG testini yarın tekrar yapın. Sonuca göre hekime görünün..

Kendimleyim bunu beğendi.
  7. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Dogum kontrol hapindan oluyor canim bende hamileyim sanmistim ama haptan olmus 1 2 ay icinde adetin duzene girer insallah

Doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlar yardım edebilir mi hamilemiyim ben şimdi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hamilemiyim ?

doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hamilemiyim ?

doğum kontrol hapı kullanıyorum ilaç ile adet oluyorum ve bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım. acaba hamile olaabilirmiyim. lütfen yardımcı olurmusunuz. teşekkürler.
  2. doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlarrrr

doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlarrrr

slm.doğum kontrol hapı kullNIP nekadar sürede hamile kaldınız ?
  3. doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

arkadaşlar yumurta büyütme iğnelerinden sonra kist oluştuğu için doktorum doğum kontrol hapı verdi.bir ay kullanıp adet olunca gidicem ve sanırım aşılama yapıcaz.ancak ilacı bırakınca korumaya devam edermi tereddütte kaldım çünkü aşılama yapacağı için başarı oranımızı düşürürmü?
  4. doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalan var mı?

doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalan var mı?

acilllll lutfenn dogum kntrol hapi ile hamile kalan varmi haplarin saatini gecikerek atipta yani lutfen bilgilendirirseniz cok sevinirm
  5. Hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı kullanma

Hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı kullanma

Çoğu kadın hamile oldukları anda doğum kontrol hapı kullanımını bırakmaları gerektiğini duymuştur. Bunun en önemli sebebi bu ilaçların içerdiği hormonlar ve bebeğe verebileceği zararlardır. Çoğu kadın için bu durum oldukça endişe verici bir durumdur ve bebeklerinin bu hormonlar yüzünden her hangi bir problemle karşılaşmalarından korkarlar. Aşağıda gebelik sırasında doğum kontrol hapı...

Sayfayı Paylaş