gebe
  1. eylül01

eylül01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlarrrr

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında eylül01 tarafından paylaşıldı.

slm.doğum kontrol hapı kullNIP nekadar sürede hamile kaldınız ?

ece naz bunu beğendi.
  2. ece naz

ece naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar dogum kntrol hapı kullanıpta ne kadar zamanda hamile kaldınız yazarsanız bizide aydınlatmış olursunuz..

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yasmin kullanıyordum yaklaşık dört yıl kullandım tabi altı ayda 3 er ay ara vererk sorunsuz gecti şimdi hapı mayıs ayında bıraktım ama henüz hamile kalamadım

- - - Updated - - -

BU ARADA 2008 MART DOĞUMLU BİR OĞLUM VAR

4. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    1.5 yıla yakın kullandım bıraktıktan 6 ay sonra ikiz hamile kaldım

5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Maşallah nazar değmesin ikiz olmasada bitane daha olsun oğluma kardeş yeter

doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlarrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum kontrol hapı ile hamile kalınırmı?

Doğum kontrol hapı ile hamile kalınırmı?

Doğum kontrol hapı doğum kontrol hapı yan etkileri Merhaba kızlar hap kullandığı halde hamile kalan varmı ? Haplar düzenli alındığında, unutulmadığında ve yeni kutuya vaktinde başlandığında başarı oranı yüzde 99'u bulur. Fakat haplar unutulursa, düzensiz kullanılırsa bu oran %90'lara kadar düşebilir.
  2. doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalan var mı?

doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalan var mı?

acilllll lutfenn dogum kntrol hapi ile hamile kalan varmi haplarin saatini gecikerek atipta yani lutfen bilgilendirirseniz cok sevinirm
  3. Hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı yutmak

Hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı yutmak

hamileyken doğum kontrol hapı kullanma,gebeyken doğum kontrol hapı kullanma,hamilelikte doğum kontrol hapının zararları,gebelikte doğum kontrol hapının sakıncaları,hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı kullananlar,hamilelikte doğum kontrol hapı kullanımının zararları hakkında bilgiler Soru: Doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım.Hamile kaldığımın farkında olmadığım için...
  4. Doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlar yardım edebilir mi hamilemiyim ben şimdi ?

Doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlar yardım edebilir mi hamilemiyim ben şimdi ?

arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var. son 4 ay doğum kontrol hapı ile korunduk. ağustosun 13 unde hastalandım ondan sonra ağustosta korunmadık çünkü bebek istiyorduk. adetlerim her zaman düzenliydi. 29 günde bir hastalanırdım. eylülün 11 inde hasta olmam gerekiyordu. ayıın 9 unda kan testi yaptırdım heyecandan. kan testim 1 çıktı. eve geldikten sonra lekelenme oldu ben adet oldum zannettim...
  5. Doğum kontrol hapı kullananlar hamile kalırmı?

Doğum kontrol hapı kullananlar hamile kalırmı?

doğum kontrol hapıyla hamilelik olurmu,doğum kontrolhapıyla hamile kalmak mümkünmü,doğum kontrol hapıyla gebelik belirtileri,doğum kontrol hapı ve hamilelik hakkında bilgiler Doğum kontrol hapları, kadınların vücudunda bulunan strojen ve progesteron yani bu iki hormonunda içeriği olan, gebeliğinizin gerçekleşmemesini sağlayan bir hap çeşitidir. Yumurtalıkların yumurta üretimini, rahim...

Sayfayı Paylaş