gebe
  1. gizemsen

gizemsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında gizemsen tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim ?? gecen aya kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim adetime 2 gün var daha ??

2. SiiMa

SiiMa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar zaman kullandın doğum kontrol hapını? herkes 3 ay daha korur seni sonra hamile kalırsın der hep. ama kişiden kişiye değişiyor tabi. benim arkadaşım 2 3 ay kullandı sonra bıraktı ve bıraktığı an hamile kaldı. ben 1 sene kullandım ve 1,5 sene hamile kalamadım.. ancak doğum kontrol hapı kullandığı halde hamile kalanlar bile war. kısacası nasip ne zamansa o zaman olur inşallah.. ama bi konuda uyarayım ben hapı bıraktığımda adetim 15 gün falan geçti ne hamilesin diyordu doktor nede adet olacak gibi görünüyosun.adet söktürücü kullanmmak zorunda kaldım.. zaten ondan sonraki bir kaç ay 40 50 günde bi adet oldum. adet düzenim bozuk olduğu içinde muhtemelen hamile kalamadım. ilacı bıraktığın için sendede bu tarz gecikmeler yada düzensizlikler olabilir.. Rabbim gönlüne göre versin..

3. öyküü

öyküü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnmmm bi süre hamile kalamıyada bilirsin yada hemen kalabilirsin belli olmas..benim arkadaşım dogum kontrol hapını bi gün almayı unuttuu ve ogun hamile kaldı kısmet işi kısacası:)

doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum yaptıktan ne zaman sonra tekrar hamile kalabilirim? doğum sonrası doğum kontrol

doğum yaptıktan ne zaman sonra tekrar hamile kalabilirim? doğum sonrası doğum kontrol

doğumdan sonra hamile kalınır mı doğumdan ne kadar sonra hamile kalınır ne zaman kalabilirim zaman doğum yaptıktan Doğum sonrasında üreme organlarının eski fonksiyonlarını kazanmasıyla birlikte yeni anne yeniden hamile kalabilir. Bebeklerini ek gıda vermeden yalnız anne sütüyle besleyen ve aynı zamanda hiç adet görmeyen...
  2. doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hamilemiyim ?

doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hamilemiyim ?

doğum kontrol hapı kullanıyorum ilaç ile adet oluyorum ve bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım. acaba hamile olaabilirmiyim. lütfen yardımcı olurmusunuz. teşekkürler.
  3. doğum kontrol hapı nedir?

doğum kontrol hapı nedir?

doğum kontrol yöntemler doğum kontrol hapları merhaba kızlar Doğum kontrol hapları günümüzde çok fazla kullanılmakta Östrojen ve progestoron hormonu içeren haplardır. Esas etki mekanizmaları yumurtlamayı engellemeleri sayesinde gerçekleşir Bu hapların hepsi hormon içerir, hormon içermeyeni yoktur bitkisel hap vardır gibi rivayetler dolassada bu mümkün değil
  4. yumurta büyütmeyle kist oluşanlar doğum kontrol hapıyla bir ayda geçirebildinizmi?

yumurta büyütmeyle kist oluşanlar doğum kontrol hapıyla bir ayda geçirebildinizmi?

yumurta büyütme iğnelerinden dolayı kist oluştu ve doktor bu nedenle 21 günlük kullanım için doğum kontrol hapı verdi.peki bu kist bir ayda hemen geçermi geçmeyen arkadaşlar varmı?
  5. Doğum kontrol hapı kullananlar hamile kalırmı?

Doğum kontrol hapı kullananlar hamile kalırmı?

doğum kontrol hapıyla hamilelik olurmu,doğum kontrolhapıyla hamile kalmak mümkünmü,doğum kontrol hapıyla gebelik belirtileri,doğum kontrol hapı ve hamilelik hakkında bilgiler Doğum kontrol hapları, kadınların vücudunda bulunan strojen ve progesteron yani bu iki hormonunda içeriği olan, gebeliğinizin gerçekleşmemesini sağlayan bir hap çeşitidir. Yumurtalıkların yumurta üretimini, rahim...

Sayfayı Paylaş