gebe
  1. misafirimm

misafirimm Forum Okuru

doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hamilemiyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında misafirimm tarafından paylaşıldı.

doğum kontrol hapı kullanıyorum ilaç ile adet oluyorum ve bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım. acaba hamile olaabilirmiyim. lütfen yardımcı olurmusunuz. teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, En yakın zamanda bir jinekoloğa görününüz.Size en doğru cevabı doktorunuz verecektir..:)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    En yakın zamanda bir jinekoloğa görününüz.Size en doğru cevabı doktorunuz verecektir..:)

doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum kontrol haplarında zararlar

Doğum kontrol haplarında zararlar

Meleklerim doğum kontrol haplarının zararlarını hepimiz biliyoruz ama bilmeyenler elbette vardır.Hadi bakalım ozaman doğum kontrol haplarının zararları nelermiş :tik: Kadınların yanlış eş seçmesine yol açabiliyor! Bilim adamları, doğum kontrol haplarının, kadınların yanlış eş seçmelerine neden olabileceğini öne sürdü. Araştırmacılar yaklaşık 100 kadın üzerinde yapılan denemelerde,...
  2. doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

hamilemiyim ?? gecen aya kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim adetime 2 gün var daha ??
  3. doğum kontrol hapı nedir?

doğum kontrol hapı nedir?

doğum kontrol yöntemler doğum kontrol hapları merhaba kızlar Doğum kontrol hapları günümüzde çok fazla kullanılmakta Östrojen ve progestoron hormonu içeren haplardır. Esas etki mekanizmaları yumurtlamayı engellemeleri sayesinde gerçekleşir Bu hapların hepsi hormon içerir, hormon içermeyeni yoktur bitkisel hap vardır gibi rivayetler dolassada bu mümkün değil
  4. doğum kontrol hapları sonradan gebe kalmayı engeller mi acaba?

doğum kontrol hapları sonradan gebe kalmayı engeller mi acaba?

Merhaba.Ben 3 senedir doğum kontrol hapıyla kornuyorum ve artık çocuk istiyoruz ancak etraftan doğum kontrol haplarıyle korunanların gebe kalmakta zorlandıklarını duydum bu doğru mu ?
  5. doğum kontrol hapı içenler

doğum kontrol hapı içenler

merhaba hanımlar benim sorum şu şekilde olacak bir süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hap kullanırken hamile kalırmıyım şu an bebek düşünmüyoruz yinede korkularım var sanki hamile kalacakmışım gibi hç hap kullanırken hamile kalan duydunuzmu

Sayfayı Paylaş