gebe
  1. seher vakti

seher vakti Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

dogum kontrol hapini biraktiktan sonra ne zaman hamile kaldiniz

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında seher vakti tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler 4.5 sene hap kullandim hapi birakali 6 ay oldu ama hala bisey yok belkide var bu ay bi garipti adet olmadim ama 12 gun cok az leke geldi bi bilen varmi

dogum kontrol hapini biraktiktan sonra ne zaman hamile kaldiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum yaptıktan ne zaman sonra tekrar hamile kalabilirim? doğum sonrası doğum kontrol

doğum yaptıktan ne zaman sonra tekrar hamile kalabilirim? doğum sonrası doğum kontrol

doğumdan sonra hamile kalınır mı doğumdan ne kadar sonra hamile kalınır ne zaman kalabilirim zaman doğum yaptıktan Doğum sonrasında üreme organlarının eski fonksiyonlarını kazanmasıyla birlikte yeni anne yeniden hamile kalabilir. Bebeklerini ek gıda vermeden yalnız anne sütüyle besleyen ve aynı zamanda hiç adet görmeyen...
  2. dogum kontrol hapı  soruları ve cevapları

dogum kontrol hapı soruları ve cevapları

evet meleklerim cogumuz dogum kontrol hapı kullanırız gerek adet düzenleyici için gerek gebe kalmayalım diye işte dogum kontrol hapının dogru bilinen yanlışları.... Doğum kontrol hapları kısır bırakır. YANLIŞ: Doğum kontrol hapı kullanmış olmak gebe kalma şansını azaltmaz. Hap bırakıldıktan hemen sonra gebe kalınabilir. Doğum kontrol hapları kanser yapar. YANLIŞ: Doğum kontrol...
  3. alkol ve dogum kontrol hapı

alkol ve dogum kontrol hapı

kizlar alkol alan var mi dogum kontrol hapı kullanrken.herkes başka bisey soyluo son arastirmalarm bi etkisi olmaz yonunde ama bilgisi olan varsa paylasabilir mi
  4. doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

arkadaşlar yumurta büyütme iğnelerinden sonra kist oluştuğu için doktorum doğum kontrol hapı verdi.bir ay kullanıp adet olunca gidicem ve sanırım aşılama yapıcaz.ancak ilacı bırakınca korumaya devam edermi tereddütte kaldım çünkü aşılama yapacağı için başarı oranımızı düşürürmü?
  5. Doğum kontrol hapını ne zaman bırakmak gerekir?

Doğum kontrol hapını ne zaman bırakmak gerekir?

Doğum kontrol hapları içerisinde östrojen ve progesteron hormonları bulunmaktadır. Bu hormonlar vücudun gerekli bölgelerini uyarmakta ve yumurtlama olmasını engellemektedir. Sperm hücresinin birleşebileceği bir yumurtanın olmadığı için gebelik meydana gelmemektedir. Bu durum doğum kontrol haplarının vücut işleyişi ve hormonal dengeler üzerinde büyük etkilerinin olduğunu göstermektedir....

Sayfayı Paylaş