gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

doğum korkusu ile nasıl baş ediyorsunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Doğum korkusu Doğum korkusu ile baş etmenin yolları

Selam kızlar,
    sizler bu korkunuzla nasıl başa çıkıyorsunuz
    ben en çok doğum anının yani hangi doğum yöntemi ile doğurucaksın sohbetlerinden çok bunalıyordum
    eşim herkesi tembihliyordu :) konuyu açmayın diye
    siz neler yapıyorsunuz

doğum korkusu ile nasıl baş ediyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Korkusu ile Nasıl Baş Edebilirsiniz?

Doğum Korkusu ile Nasıl Baş Edebilirsiniz?

dogum korkusu ali ayas doğum korkusu doğum korkuları normal Doğumuna az kalmış meleklerim,doğum korkusunu azda olsa yenmeniz için uzman dokdor tarafından bir kaç öneri... Hamilelik dönemi tüm kadınlar için heyecan verici bir bekleyiş anlamına geliyor. Ancak bazı kadınlar doğum korkusunu yaşamak bu güzel dönemi keyifle yaşayamıyorlar....
  2. Yükseklik Korkusu Nasıl Başlar?

Yükseklik Korkusu Nasıl Başlar?

yükseklik korkusu, nasıl başlar, sebepleri, kurtulma yolları, fobiler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, En sık karşılaşılan fobilerden biri yükseklik fobisidir.Ben bu korku,yüksekteyken aşağıya doğru çekilme duygusu olarak bilirdim.Ama işin aslı başka türlüymüş..Buyrun.. Bu durumda insanların bu durumu hissetmesinin temel nedeni denge sorunun ortaya...
  3. Doğum Öncesi Doğum Korkusu Nasıl Yenilir Öneriler

Doğum Öncesi Doğum Korkusu Nasıl Yenilir Öneriler

doğum korkusu doğum korkusunu yenmek doğum korkusu nasıl yenilir Sevgili melekler, hamilelik sürecinde yavaş yavaş sona varıldığında artık bir doğum korkusu sarar bayanları. Kimisinde az kimisinde çok olan doğum korkusu doğum şeklinini nasıl olacağından, bebeğin sağlığına kadar pek çok konuyu kapsar. İlk kez doğum yapacak anne adaylarının canım ne kadar yanacak korkuları da cabası :) Ancak...
  4. Takofobi (Doğum Korkusu) İle Nasıl Baş Edilir?

Takofobi (Doğum Korkusu) İle Nasıl Baş Edilir?

takofobiden lurtulmak için, doğum korkusunu yenmek için, doğum korkusu Sevgili melekler, özellikle doğumun son zamanlarına doğru hemen her kadında doğum korkusu başlayabilir. Takofobi adı verilen doğum korkusuyla başa çıkabilmek için neler yapmanız gerektiği konusunda bir makle paylaşıyoruz sizlerle.... Tokofobi ile Başa Çıkmanın Yolları - Öncelikli olarak bu konu ile ilgili...
  5. Doğum korkusunu nasıl yenebilirsiniz?

Doğum korkusunu nasıl yenebilirsiniz?

Günümüzde anne adayları daha eğitimliler ve kitle iletişim araçları sayesinde doğum konusunda bilgiye ulaşarak daha bilinçli olabiliyorlar. Baba adayları da eşlerine daha yakın ve ilgililer. Bunu yanı sıra doğuma hazırlık eğitimleri de anne adayının doğum korkularını azaltmak da baş vurulan bir yöntem haline geliyor. Özellikle normal doğumla çocuk sahibi olmak isteyenlerin ve doğum...

Sayfayı Paylaş