gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğum Lekesi Aldırma Yolları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğum Lekesi Aldırma Yolları nelerdir bıktım şu doğum lekelerinden bunlardan kurtulmanın yolları var mı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğum Lekesi Nasıl Giderilir
    Doğum Lekelerinde genellikle lazer yöntemi kullanılır. Doğum lekelerinde en çok tercih edilen lazer yöntemi pastay lazer uygulamasıdır.
    Lazer tedavisi doğumdan sonra kalıcı olan cilt üzerindeki lekelere uygulanabiliyor. Ve kısa sürede sonuç veren bu tedavi şeklinin kesinlikle yan etkisi bulunmuyor. İlk olarak İngiltere'de uygulanan bu yöntem % 100 başarı sağlayarak çocuklarının geleceği için endişelenen anne ve babanın yüzünü güldürmeyi de başardı.

Lazer tedavileri genellikle 5 - 6 haftada bir uygulanmaktadır. Doğum lekelerinin tedavisi 6 seans ile 10 seans arasında devam eden uzun süreli tedavilerdir. Lazer tedavisinin uygulandığı vücut bölgesi de tedavi sürecinde etkili bir faktördür. Örneğin yüz bölgesi vücudun diğer bölgelerine nazaran tedaviye daha hızlı yanıt vermektedir. Koyu renkli lekelerde açık renkli lekelere göre tedaviye daha zor yanıt vermektedir. Lazer tedavileri için hastanın yaşı da önemli bir faktördür. Çünkü genç yaştakiler bu tedavilere daha hızlı yanıt vermektedir.

Doğum Lekesi Aldırma Yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gönlümün Doğum Lekesi

Gönlümün Doğum Lekesi

Kırıklarından taç yaptım kendime.. Hayaller taşıyorum başımın üstünde.. Paramparça. Bir sonbahar rüzgarının dalından ayırdığı yaprağın kaderi gibi oradan oraya savrulmakla geçiyor ömrüm güç bu. Zor bedeller ödedim ömrümce ödüyorum halen zor zamanlar geçiriyorum acılarım öyle yoğun öyle çirkef ki ağlayamıyorum bile ama saklıyorum bana ait olanı gizliyorum yine de. Gözlerimi açmakta...
  2. Doğum Lekesi Nedir

Doğum Lekesi Nedir

Doğum Lekesi Nedir nasıl geçer ve neden olur bu doğum lekeleri yaa bir yardım edin bilgi verin.
  3. Doğum Lekesi Aldırma Yolları nelerdir buyrun öğrenelim

Doğum Lekesi Aldırma Yolları nelerdir buyrun öğrenelim

Doğum Lekesi Tedavisi Doğum Lekesi Nasıl Giderilir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda can sıkan ve bazen ruhsal çöküntülerede neden olan doğum lekeleri için çözüm önerileri sunuyor ve doğum lekelerinden kurtulma yolları hakkında ki bilgileri paylaşıma açıyoruz. Büyük çabalar ve sıkıntılı bir dönemden sonra BETA HCG testine baktığınızda hamile olduğunuzu anladınız. Çok şükür bebeğinizi...
  4. Doğum Lekesi Tedavisi Yöntemleri

Doğum Lekesi Tedavisi Yöntemleri

doğum lekesi nedir doğum lekesi nasıl tedavi edilir Uzun uğraşlar sonrasında hamile kaldınız ve nihayet bebeğinizi kucağınıza aldınız. Canınızın bir parçası olan bebeğiniz de doğum lekesi olduğunu gördünüz. Halk arasında doğum lekeleri aşerme dönemi süresinde aşerilen yiyeceği yiyemeden oluştuğuna inanılıyor. Lakin bu inançları bir kenara bırakıyor ve doğum lekeleri tedavisi hakkında merak...
  5. Doğum Lekesi Nasıl Giderilir

Doğum Lekesi Nasıl Giderilir

doğum lekeleri nasıl geçer doğum lekeleri için çözümler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kimi zaman ruhsal sorunlar yaratan ve daha bir çok olumsuz etkilere neden olan doğumsal lekeler için bu yazımızda etkili bilgilere değiniyor ve doğum lekeleri nasıl giderilir hepbirlikte öğreniyoruz Melek'ler. Suna Dumankaya’dan Yüzdeki doğum lekeleri için kür Akşamları bir armut kabuğunu...

Sayfayı Paylaş