gebe
  1. Özge deniz

Özge deniz Forum Okuru

Doğum sonra ilk ilişkiye girdim kanamam yok

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Özge deniz tarafından paylaşıldı.

Ben yeni dogum yaptım 88 gunluk anneyim ilk çocuğum dün âdet oldum ilişki'ye girdim kanama yok artık ilk adetimi olmuş tum doğumdan sonra

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Adetliyken ilişkiye girmeniz kanamayı kesebilir. Ayrıca sağlığınız açısın dan adet dönemin de ilişkiye girmemeniz konusun da uyarıyorum.Detaylı bilgi için linki ziyaret ediniz..
    Adetliyken birlikte olmak zararlımıdır?

Son düzenleme: 23 Ekim 2016
Doğum sonra ilk ilişkiye girdim kanamam yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumdan Sonra İlk 6 Ay

Doğumdan Sonra İlk 6 Ay

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı Enstitüsü Sosyal Pediatri Anabilim Dalı, annelerin doğumdan hemen sonra çocuklarını emzirmeye başlamaları, bu sürenin doğumdan sonra ilk yarım saati geçmemesini önerdi. Bebeğin, ilk 6 aylık sürede sadece anne sütüne ihtiyacı olduğu vurgulanırken, 6 aydan sonra ek gıdaya başlanması öneriliyor. Bebeğin ek gıda ile birlikte, 2 yıl süreyle emzirilmesi gerektiği...
  2. Doğumdan sonra ilk yapmak istediğim .... olur

Doğumdan sonra ilk yapmak istediğim .... olur

Hamilelikte depresyon Duğuma yaklaşırken Merhaba kızlar, Ah bir doğursam ilk ne şunu yapıcam dedğiniz ne var benim doğumdan sonra ilk yapmak istediğim kocam ve bebeğimle yalnız kalmak istememdi :)
  3. evlendikten sonra ilk doğum günü :)

evlendikten sonra ilk doğum günü :)

merhabalar 1 ay sonra eşimin doğumgünü.ve evlilikten sonra ilk kutlayacagımız doğumgünü olacak.ve nasıl bişe yapacagımı yada nasıl bi hediye alacagımı bilmiyorum.klasik bi kutlama olsun istemiyorum biraz değişik fikirler lazım aslında eşimde romantiklikten hiç anlamaz ama :S onu sevindirmek istiyorum cünkü ben hayatında yokken bu şekilde doğumgünü kutlamaları olmamış.bu yüzden bana fikir...
  4. adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

Adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim ??? Çok istiyoruz ve yumurtlamam her ay olmuyormuş ne zaman olacağı belli değil :( böyle durumda olupta hamile kalabilen var mı ???
  5. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim

Sayfayı Paylaş