gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğum sonrası doktorunuza hediye aldınızmı / alacakmısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar doğum sonrası arkadaşlarımın hep doktorlarına hediye aldıklarını görüyorum.Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Götürdünüzmü ya da götürmeyi düşünüyormusunuz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bana kalırsa gereksiz, doktorun doğurttuğu bayanların sayısını ve hepsinin hediye aldıklarını düşünsenize :D:D Siz zaten ücretle bir iş yaptırıyorsunuz. Ha tanıdık olur falan onu bilemem. Bana kalırsa doğum olduğu gün doktor ve hemşire ile görevlilere dağıtılacak bir tepsi baklava daha uygun :)

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    eger doktor bedava dogurtuyorsa alinir ama sanmiyorum. Parasini fazlasiyla aliyorlar... ben ona müsteri oldugum icin o bana alsin hediye hahaha

5. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bence gereksiz,oneyapiyorki,agrilari ben cekiyim,dikisleride bana atsin,beni kessin bicsin üstünede hediye .yok artik

Doğum sonrası doktorunuza hediye aldınızmı / alacakmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası

Doğum Sonrası

LOHUSALIK DÖNEMİ Hamilelik dönemi vücudunuz için çok zorlu bir dönemdir. Bu süre zarfında tüm organlarınız ve uzuvlarınız limitlerinin sonuna kadar zorlanır. Mesela kalbiniz eski büyüklüğünün 1.5 katına çıkar ve yeri değişir. Damarlarınız eskisine oranla çok daha geniştir ve çok fazla kan iletir. Eklemleriniz ağırlaşan vücudunuzu taşımakta zorlanır. Aynı zamanda progestoren ve östrojen gibi...
  2. Doğum Sonrası Depresyon

Doğum Sonrası Depresyon

doğum sancısı doğum sonrası depresyon doğum sonrası kilolar doğum sonrası egzersiz hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar doğum öncesi ve sonrası yaşınılan bir çok psikolojik olay doğumdan sonra annenin de sinir sistemini bozmakta melekler. hamilelik öncesi Yumurtama hesaplama adet günü sayma vs. derken kadının psikolojisi bozulmaya başlamakta zaten birde bunun doğum sonrası olan var....
  3. Doğum Sonrası Saç Dökülmesi

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi neden oluyor acaba ya ben doğumdan sonra saçlarımı kaybediyorum dökülüyor bunun nedeni nedir ne yapmam lazım?
  4. Doğum sonrası süt gelmemesi

Doğum sonrası süt gelmemesi

doğum sonrası süt gelmemesi konusunda bilgiler,doğum sonrası süt gelmemesi, doğumdan sonra sütün gelmemesi,doğumdan sonra süt gelmemesi, memeden süt gelmemesi, Dünyadaki en doğal şey sizin bebeğinizi kendi sütünüzle beslemenizdir ve herkes bunun bebek için çok iyi olduğunu bilir. Ama bazı anneler isteseler de bebeklerine süt veremezler ve kendilerini bu yüzden suçlu hissederler. Temple...
  5. Doğum sonrası rahim enfeksiyonu kapma

Doğum sonrası rahim enfeksiyonu kapma

Endometrit rahmin iç tabakasının (endometrium tabakasının) enfeksiyomudur. Gebelik sırasında rahmin en iç tabakası değişikliğe uğrar ve desidua adını alır, gebelik sonrasında çeşitli nedenlerle bu tabakanın enfeksiyonu gelişebilir, buna postpartum endometrit denir. Endometritte enfeksiyon myometriuma kadar ilerlemişse endomiyometrit adı verilir, parametriuma kadar ilerlemişse parametrit adı...

Sayfayı Paylaş