gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım doğum sonrası kabızlık sorunu yaşıyorum doğum yapalı 1 ay oldu ama hala kabızlık sorunu ile karşı karşıyayım. Bunu daha önce yaşayan meleklerden nasıl atlattıklarını yada tavsiyelerini görmek istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Ne yapacağım kabızlık sorunu için. Sizler nasıl çözdünüz bu sorunu ?

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

evet güzelim malesef buda bebek sahibi olmanin güzelliginin yani sira bira ic burkan ve can acitan yönlerinden biri :D:D
    bu bi cok anne de oluyor .. bunun icin egerki bi kac gün büyük icin wc ye gidemiyorsan mutlaka dr a gitmelisin fitil yardimi veriyolarlar.. degil ama yinede ediyor ama cok az wc ye gidiyor ve cok bekleyip zorlaniyorsan yine tavsiyem o ama onun yani sira siviyi cok tüketmen özellikle su ve seftali kayisi gibi meyva suyu cok tüketmen... armut yemen iyi olur bana cok faydasi olmustu.. ve kati yiyecekler disinca corba türüne agirlik vermen gerekecek.. egerki ypabilirsen arada bir yemek kasigi zeytinyagi icmende etkili olabilir...

öncelikle bebegin hayirli olsun allah acisini göstermesin sonrasinda ise gecmis olsun ..

doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası Deprasyon yaşayanlar

Doğum Sonrası Deprasyon yaşayanlar

Doğum Sonrası Deprasyon Uyarısı Doğum Sonrası Deprasyon Uyarısı Doğum yapan kadınların yüzde 80′inde yorgunluk ve gerginlik hissiyle kendini gösteren depresyon, yeni annelerin yüzde 10′unda ciddi bir durum alıyor. Bu durumdaki anneler, günlük yaşamın getirileriyle başa çıkmakta her geçen gün biraz daha zorlanabiliyor; anksiyete, korku ve umutsuzluk hissedebiliyorlar. Bazı anneler ise, Panik...
  2. Doğum sonrası önemli 15 soru

Doğum sonrası önemli 15 soru

Doğum sonrasında bir çok soru kafanızı karıştırıyorsa meleklerim; buyurun sizlerin içini rahatlatacak birkaç cevap buldum J DOĞUM SONRASI ÖNEMLİ 15 SORU Nihayet hayatınızdaki bu en önemli olaylardan biri gerçekleşti. Aylar süren heyecanlı bir bekleyişin ardından bebeğiniz kucağınızda. Şimdi mutluluğun yanı sıra aklınızı kurcalayan önemli soruları Amerikan Hastanesi Kadın Sağlığı Ünitesi...
  3. doğum sonrası eklem ağrısı yaşayanlar

doğum sonrası eklem ağrısı yaşayanlar

Kılar doğumdan sonra bende acayip eklem ağrıları başladı. sancılarını ilk önce kış diye ona bağladım ama hayır ondan değil heralde. Doğumdan hemen sonra klem ağrısı yaşayanlar bu husus hakkında bana yardımcı olabilir mi ne yapmam lazım. Doktoruma bunu söyleyim mi? Bu arada daha 16 gün oldu doğum yapalı. Teşekkürler.
  4. sezeryanla doğum yaptım kabızlık sorunun var ne yapabilirim?

sezeryanla doğum yaptım kabızlık sorunun var ne yapabilirim?

Slm kızlar.ben sezeryanla dogum yaptım.dogumdan sonra kabızlık sorunu yaşıyorum ve makatta kanama oluyor.ne yapmam gerekiyor
  5. Tüp Bebek Sonrası Kabızlık sorunu

Tüp Bebek Sonrası Kabızlık sorunu

tüp bebek tedavi aşamasında kabız olma,tüp bebek tedavisi ve kabızlık,tüp bebek tedavisinde kabızlık nasıl giderilir,tüp bebek tedavisi ve kabızlık hakkında bilgiler Tüp bebek sonrası kabızlık oluşmasına önlem amaçlı bol lifli gıdalar(meyve ve sebzeler)ve bol sıvı alınız.Bitkisel çay,kabızlık giderici yoğurt,kayısı,kayısı suyu tüketebilirsiniz.Tüp bebek kliniğiniz size bunun için uygun...

Sayfayı Paylaş