gebe
  1. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Doğum sonrası kanama nekadar sürer

Konu, 'Gebelik' kısmında LALEZAR tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben 20.03.2012 de sezeryanla doğum yaptım bugün 45. gün hala kanamam devam ediyor, son 2-3 gündür bitti gibiydi, ama bugün yine 2 parça pıhtılı, koyu renkli biraz kanamam oldu, merak ediyorum sizlerin ne kadar sürdü ve şekli, rengi, yoğunluğu nasıldı ?

Doğum sonrası kanama nekadar sürer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama sonrası kanama

aşılama sonrası kanama

merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım ve sizinle bişey paylaşmak istiyorum ben 22 ocakta 2. asılamamı yaptırdım 1-Sarı renkte yada değişik renklerde akıntı 2- Karın ve kasık bölgelerinde adet olacakmış gibi ağrılar 3- Bel ve sırt ağrıları ve bunun yanı sıra sinirlilik hali 4- Göğüslerde şişme acıma yada batma gibi bir belirti olmuyor 5- Mide Bulantısı 6- İştahın açılması bu belırtılerın...
  2. Doğum Sonrası Kanama ve Perine Hijyeni

Doğum Sonrası Kanama ve Perine Hijyeni

doğum sonrası vajinal hijyen,doğum sonrası perine bakımı,doğum sonrası kanama,doğum sonrası oluşan komplikasyonlar,doğum sonrası uyku,doğum sonrası aktiviteler,doğum sonrası yapılıcaklar hakkında bilgiler Doğum sonrası kanama birinci günde yoğun ve kırmızı olup ilerleyen günlerde pembeye, kahverengiye döner. Birkaç hafta sonra beyaz akıntı halini alır ve yaklaşık 1,5 ay devam eder. Doğum...
  3. Doğum sonrası aşırı kanama ve tedavisi

Doğum sonrası aşırı kanama ve tedavisi

Normal doğum yaptıktan sonra 500 mililitreden fazla, sezaryen yaptıktan sonra 1000 mililitreden fazla kanama yaşanması doğum yaptıktan sonra aşırı kanama şeklinde tabir edilir. Tıbbi literatürde ismi ise; postpartum kanama olmaktadır. Doğum yaptıktan sonra belirtilen oranlardan daha az kanama olması normal olarak kabul edilmektedir. Doğum yaptıktan sonra görülen kanamanın en yaygın sebebi...
  4. Doğum sonrası kanamalar

Doğum sonrası kanamalar

Rahminizden gelen kan, mukus ve dokudan oluşan akıntı loşia olarak bilinir ve loğusalığın ilk üç günü adet kanaması kadar veya daha fazla bir miktarda kanama olur. Loşianın miktarı genellikle fazladır; azalmaya başlayana dek miktarı toplam olarak yaklaşık iki bardaktır. İlk günler yataktan ani kalkmaktan dolayı birdenbire yoğun bir şekilde akar. Ancak bu kaygılanacak bir durum değildir....
  5. kürtaş sonrası kanama

kürtaş sonrası kanama

merhaba eylül 2de kürtaj oldum ekimde adetimi oldum ondan sonra hep lekelenme oldu hala devam ediyor nedni nedir?

Sayfayı Paylaş