gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Doğum Sonrası Kiloları Neden Veremiyoruz?

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

doğum sonrası kilolar, doğumdan sonra kilo vermek, doğum kiloları nasıl verilir

Sevgili melekler, kadınların ortak sorunlarından biri olan doğum sonrası kilolar, ne yazıkki kolay kolay geri verilmiyor. Özellikle sezeryan başta olmak üzere çeşitli faktörler doğum sonrasında kilo vermeyi zorlaştırıyor. Doğum sürecinde alınan fazla kilolar ve yaşanan fiziksel değişimlerle ilgili konuşan Turk Health Tourism Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Acıkökönemli açıklamalarda bulundu...

kilo.jpg

Doğum Sonrası Kiloları Neden Veremiyoruz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden Kilo Veremiyorsunuz?

Neden Kilo Veremiyorsunuz?

vücudun su tutmasının sebepleri Kilo verememenin ve verdiklerini sürekli geri alıyor olmanın önemli nedenleri.... 1- Kullandığınız ilaçlar Bazı ilaçlar hem kilolarınıza kilo katar, hem de vücudunuzun bir yağ torbasına dönüşmesinden sorumludurlar. Doktorunuz, size bu ilaçları önerirken, en önemli yan etkilerinin şişmanlatmak olduğunu belirtmelidir. Eğer önceden uyarılmazsanız, sonuç...
  2. Neden kilo veremiyorsunuz?

Neden kilo veremiyorsunuz?

Buyrun bakalım......O kadar çabalıyorsunuz ama sonuç yine 0 ise....Nedenleri aşağıda :) Yediğiniz her şeye dikkat etmenize, hatta çikolata, cips ve çerez gibi sevdiğiniz pek çok yiyeceği hayatınızdan çıkarmanıza rağmen kilo veremiyor musunuz? Yalnız değilsiniz. Kadınların yüzde 99´u sağlıklı bir şekilde beslendiklerine inanıyorlar. Oysa verdikleri yanıtlar; kendileri için gereken sağlıklı...
  3. Kilo veremiyorum ne yapmalıyım?

Kilo veremiyorum ne yapmalıyım?

kilo veremiyorum ne yapmalıyım Birçok kişinin ortak derdidir şu kilo sorunu..Bazen ne yapsanızda kilo veremediğinizi düşünüp hatta dahası psikolojinizin olumsuz bozulmalarına bile yol açan berbat bir moral bozukluğu yaşatır hele şu giysilerin içine sığamamak derdi o zaten başlı başına bir facia:) İşte sizler için kilo verme yöntemleriyle ilgili uzmanların önermiş olduğu önemli tüyoları ve...
  4. Neden Kilo Veremiyorum

Neden Kilo Veremiyorum

Kilo vermekte zorlanıyorsanız bu test size fikir verebilir. Bu test, egzersiz ve diyette doğru yolda olup olmadığımızı size gösterebilir. 1. Aşağıdakilerden hangisi "umami yiyecek" değildir? a. Yeşil fasülye b. Mantar c. Kuşkonmaz d. Zeytin 2. Hngi "süper besin" magnezyum açısından zengindir ve tansiyonu düşürmeye de yarar? a. Tatlı patates b. Yumurta...
  5. Kilo veremiyorum nedeni nedir?

Kilo veremiyorum nedeni nedir?

kilo verememe,kilo verememenin sebepleri,kilo verememenin nedenleri,neden kilo veremiyorum,kilo verme problemi hakkında bilgiler Yediğiniz her şeye dikkat etmenize, hatta çikolata, cips ve çerez gibi sevdiğiniz pek çok yiyeceği hayatınızdan çıkarmanıza rağmen kilo veremiyor musunuz? Yalnız değilsiniz. A.B.D.'de, Amerikan Diyet Birliği tarafından, Gallup Araştırma Şirketi'ne...

Sayfayı Paylaş