gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğum sonrası lekelere en etkin çözüm nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

doğum sonrası lekelere en etkin çözüm nedir lütfen bu konuda bana da yardımcı olun kızlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

doğum sonrası lekelere en etkin çözüm nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş Lekelerine Etkin Çözüm

Diş Lekelerine Etkin Çözüm

diş lekelerine çözüm diş lekelerini temizleme lekesi nasıl temizlenir sarı lekeleri nasıl temizlenir Özellikle sigara içenlerin dişleri çok lekeli olur ya sarı sarı yada böyle sanki is olmuş gibi bir görünümü olur.Gerçektende çok çirkin bir görüntü:D:D Bu çirkin görüntüden kurtulmak için ilk önce sigarayı bırakmalısınız sonra da ; sonrası yazımızda buyrunuz:D Diş Lekelerine Etkin Çözüm...
  2. Doğum sonrası doğum lekeleri için çözüm önerileri

Doğum sonrası doğum lekeleri için çözüm önerileri

doğum sonrası lekeler için çözüm doğum lekeleri için çözümler Doğumdan sonra bir çok kadının sorunu halini alan doğum lekeleri için sizlere bu yaz
  3. Cilt Lekelerine Karşı En Basit Çözüm Nedir

Cilt Lekelerine Karşı En Basit Çözüm Nedir

Cilt Lekelerine Karşı En Basit Çözüm Nedir cilt bakımından anlayan varsa soruma cevap versin ve bana cilt bakımıyla ilgili yardım etsin lütfen!
  4. Doğum Lekeleri Neden Oluşur?

Doğum Lekeleri Neden Oluşur?

doğum lekeleri, doğum lekeleri nasıl oluşur, doğum lekesi nedir Sevgili melekler, doğm sırasında ve doğum sonrasında bebeklerin bazılarının vücutlarında lekeler ortaya çıkabilirç Doğum lekesi denilen bu lekelerin sebebi, halk arasında gebelikte istenen ve yenmeyen yiyecekler olarak gösterilir. Meslea gebeyken canı çilek isteyip yiyemeyen gebenin bebeğinini vücudunda çilek şeklinde benzer...
  5. Doğum Lekeleri Neden Oluşur?

Doğum Lekeleri Neden Oluşur?

doğum lekesi, doğum lekeleri, doğum lekesi neden olur Sevgili melekler, bazı bebeklerde görülen doğuştan vücudunun herhangi bir yerinde yer alan lekelere doğum lekesi denir. Halk arasında bu lekelerin gebeyken evsahibinde habersizce bir şey yenip içildiği zaman ya da istenip de yenemeyen bir yiyecek olduğunda meydana geldiği söylenir ama elbetteki bunun bilimsel hiçbir izahı vardır. Merak...

Sayfayı Paylaş