gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğum sonrası nasıl kilo vereceğiz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğuma az kaldı ve ben 30 kgya yakın aldım ne yapacağım bilmiyorum. Bebeğime kavuşmak için herşeye değer ama bu kilolar nasıl gidecek ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Doğumdan sonraki ilk hafta yaklaşık olarak 6 kilo kaybedersiniz.

Bu bebeğin ve suyun ağırlığıdır. Eğer hamileliğiniz boyunca ideal olan ortalama 12 kilo almışsanız eski formunuza kavuşmak için çok zorlanmayacaksınız.

İlk altı haftanın sonunda rahminiz eski boyutlarına kavuşacak ve vücudunuzdaki tüm fazla sıvıyı atmış olacaksınız. Eğer bu süre zarfında dengeli beslenmeye devam ediyorsanız ve kendinizi tatlılara kaptırmamışsanız ortalama 1-2 kilo daha verirsiniz ve hamile görüntünüz ortadan kalkar.

Doğum sonrası nasıl kilo vereceğiz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü Anneler Doğum Sonrası Nasıl Kilo Verdi

Ünlü Anneler Doğum Sonrası Nasıl Kilo Verdi

ünlüler nasıl zayıfladı esra ceyhan nasıl zayıfladı ünlü anneler ve bebekleri kilo veren ünlüler esra ceyhan doğum yaptı Hamilelik sonrası kilo vermek için bir de ünlülere kulak verin... Kadınlar bebek sahibi olduktan sonra kilo vermekte zorlanır. Anneler ünlü olunca kiloları daha çok dikkat çekiyor. Ama Hollywood yıldızları ne doğurmaktan ne kilodan korkuyor. Onların sırrı, diyet ve...
  2. Doğum sonrası kilolar nasıl verilir?

Doğum sonrası kilolar nasıl verilir?

demet şener nasıl kilo verdi demet sener nasil zayifladi sener diyeti şener nasıl zayıfladı diyeti Doğum sonrası kilolar genelde her bayanın ortak sorunudur.Çok zayıf olan bir kişi bile hamilelik ve doğum sonrası çok fazla kiloya sahip olabilir ve buda çoğu kez depresyona kadar götürür kişiyi.Doğum sonrası kilo vermek istiyorsanız işte size uzmanların önerileri Uzman Diyetisyen Selahattin...
  3. Bayram Sonrası Nasıl Kilo Vereceksiniz?

Bayram Sonrası Nasıl Kilo Vereceksiniz?

nasıl kilo veririm, nasıl kilo verilir, bayram kiloları Sevgili melekler, Kurban Bayramı boyunca tatlıları, etli yemekleri ve şekerlemeleri geri çevirmediniz ve hem kendi evinizde hem de gittiğiniz misafirliklerde mideye indiriverdiniz. Bayram ve dolayısıyla tatil bitince aynaya dönüp şöyle bir baktığınızda birkaç kilo aldığınızı gördünüz. Şimdi ne olacak? Şimdi size Uzman Diyetisyen Yeşim...
  4. Doğum sonrası fazla kilolardan nasıl kurtulabilirim?

Doğum sonrası fazla kilolardan nasıl kurtulabilirim?

Gebelik boyunca her anne adayı muhakkak az veya çok kilo alır. Alınan bu kiloların annenin gebelikten önceki kilosuna ve vücut yapısına bağlı olarak düzenli ve orantılı bir şekilde alınması önemlidir. Bu nedenle anne adayları gebelik boyunca dengeli beslenme kurallarına dikkat etmelidirler, doktorlarının tavsiye ettiği şekilde beslenmeye ve uygun miktarda kilo almaya özen göstermeliler....
  5. Gebelik sonrası kilo verenler yardım edin

Gebelik sonrası kilo verenler yardım edin

Hamilelikten sonra kilo verenlerden yardım istiyorum. Arkadaşlarım ben gebelik süresince inanılır gibi değil ama tam tamına 30 kilo aldım. Çocuğum sağlıklı olsun diye deyim yerinde ise değirmen taşı gibi öğüttüm. Şimdilerde ne yapacağım tam bilemiyorum. Kilolarınızı hamilelik sonrasında nasıl verdiniz neler yaptınız sporsa hangi spor lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz. Acil kilo...

Sayfayı Paylaş