gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi neden oluyor acaba ya ben doğumdan sonra saçlarımı kaybediyorum dökülüyor bunun nedeni nedir ne yapmam lazım?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dogum Sonrası Saç dökülmesi

Dogum Sonrası Saç dökülmesi

doğum sonrası saç bakımı doğumdan sonra saç dökülmesi Doğum sonrasında annelerin bir büyük bölümü saç dökülmesi yaşar. Bebeğinizin dünyaya gelişiyle birlikte yaşadığınız değişikliklerden biri de budur. Peki, doğum sonrasında neden saç dökülmesi olur. Cevapları bu yazıda! Hamilelikte değişen hormon seviyeleri saçınızın istirahat dönemi yaşamasına neden olur ve bu yüzden bu dönemde günlük...
  2. gebelik sonrası ( hamilelik ) saç dökülmesi normalmidir

gebelik sonrası ( hamilelik ) saç dökülmesi normalmidir

kızlar gebelikten sonra saçlarım inanılmaz döküldü, 3 ay evvel doğum yaptığımdan beri saçlarım avuç avuş geliyor çok korkuyorum kel kalacağım diye. Bu normal bişey mi bunu hiç yaşayan oldumu kızlar ?
  3. saç dökülmesi

saç dökülmesi

arkadaşlar mrb ervamatin diye bi saç losyonu duydum kullananlar genelde çok memnun alsam mı almasam mı bilemedim.kullanan varsa bilgilendirirmisiniz şimdiden teşekkür ederim :)
  4. Doğumdan sonra saç dökülmesi yaşayanlar

Doğumdan sonra saç dökülmesi yaşayanlar

doğum sonrası saç neden dökülür,doğumdan sonra saçlar neden dökülür,saç dökülmesi için ne yapmalı,doğum sonrası saç döökülmesi hakkında bilgiler Doğum sonrası saç dökülmesi hemen hemen her annede görülmektedir. hamilelik döneminde hormon düzeylerindeki artış, saçlarda normalden fazla büyümeye yol açtığı için hamilelikte güçlenen saçlar, doğum sonrası dökülmeye başlar. Bu durum, fizyolojik...
  5. Gebelikten sonra saçlar neden dökülür?

Gebelikten sonra saçlar neden dökülür?

Gebelik, normal yaşantıdan farklı bir durum olup, hele bazıları için oldukça sıkıntı geçen bir süreçtir. Gebelikte saç dökülmesinin nedenleri genellikle hormonal ve psikolojik kökenlidir. Hamilelikte devam eden saç dökülmeleri sonrasında da artarak devam edebilir. Hamilelik sonrasında annelerin ruh halinde ve bedeninde birçok değişim söz konusudur. Aşırı kilolar, hamilelik sonrasında...

Sayfayı Paylaş