gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Doğum Tarihine Göre Hangi Bitkisin Merak Ediyormusun?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doğum tarihine göre hahgi otsun, doğum tarihine göre hangi bitkisin, doğum tarihine göre kişilik özellikleri Doğum tarihine göre kişilik özellikleri hakkında ne kadar meraklısınız bilmiyorum ama burçlar ve fal konusun da inanılmaz bir rağbet var... Meraklıları için bu yazımız da doğum tarihine göre hangi bitki olduğunuz ve özellikleriniz hakkında sizlere genel bilgileri paylaşıyoruz.

Kimler hangi bitki ve özelliklerinin uyuşup uyuşmadığı konusun da yorumlarırınızı bekliyorum;)

Bu arada ben ısırgan otuyum yorum yapmayanı ısırırım hahaha

dogum tarihine gore.jpg

Doğum Tarihine Göre Hangi Bitkisin Merak Ediyormusun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

ben hangi hayvanım testi burçlara göre hangi hayvansınız burcuna göre hayvansın yemeksiniz testi burcunuza hayvansınız Doğum tarihinize göre hangi yemeksiniz ? Kuru fasulye mi, imam bayıldı mı, köfte mi? Bakın kişiliğinizi öğrenin.İlk önce doğum tarihinize denk gelen yemeği bulun, sonra kişiliğinizi öğrenin. Ocak 1 - 9 ~ Musakka Ocak 10 - 24 ~ Pilav Üstü Kuru Ocak 25 - 31 ~ İmam Bayıldı...
  2. Doğum tarihinize göre hangi otsunuz

Doğum tarihinize göre hangi otsunuz

formula 1 yarışları Türkiye 'ye uyması gereken kurallar listesi verilmiş... Formula 1 yarışlarında şunlara dikkat etmeliymişiz:)Türk pilotlar araçlarının bagajlarında mangal bulunduramayacak. - Otomobilde teyp ve anfi teşkilatı varsa söktürülecek, mini vantilatör, kafasını sallayan köpek ve dikiz aynalarında boş CD bulunduran pilotlar yarışa alınmayacak. - Araçların arkasında yazılı...
  3. dogum tarihinize göre hangi bitki oldugunuzu görün....

dogum tarihinize göre hangi bitki oldugunuzu görün....

hangi bitkisin Ocak 1 - 9 --- Isırgan otu Ocak 10 - 24 --- Ebemgümeci Ocak 25 - 31 ---Dereotu Şubat 1 - 5 --- Bildi......ğimiz ot $ubat 6 - 14 ---Çimen $ubat 5 - 21 --- Maydanoz $ubat 22 - 28 --- Kıvırcık Mart 1 - 12 --- Sarmaşık Mart 13 - 15 ---Dereotu Mart 16 - 23 ---Ebemgümeci Mart 24 - 31 --- Bildiğimiz ot Nisan 1 - 3 --- Isırgan otu Nisan 4 - 14 ---Kıvırcık Nisan 15 - 26 ---Ebemgümeci...
  4. Doğum Tarihine Göre Hangi Kişiliksiniz?

Doğum Tarihine Göre Hangi Kişiliksiniz?

doğum tarihine göre kişilik, doğum tarihine göre kişilik analizi, burçlara göre kişilik Doğduğunuz tarihe göre hangi kişiliksiniz merak ediyormusunuz? Doğduğunuz tarihe göre kişilik analizi sizlerle... Bakalım siz hangi kişiliksiniz ve burcunuzun kişilik özelliklerini ne kadar taşıyorsunuz? 1 Ocak - 10 Ocak Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan...
  5. Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz?

Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz?

burçlara göre, burçlara göre özellikler, burç özellikleri Sevgili melekler, başlığı okuyunca eminim yüzünüze göre bir gülümseme yayıldı :D:D Ama vallahi ben demiyorum, astrologların incelemeleri sonucu ulaşılan veriler bunlar :D:D Bakın bakalım siz hangi otmuşsunuz. Bu verilere göre ben bildiğimiz otmuşum hahaha Ocak 1 - 9 --- Isırgan otu Ocak 10 - 24 --- Ebemgümeci Ocak 25 - 31...

Sayfayı Paylaş