gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Doğum Tarihine Göre Hangi Kişiliksiniz?

Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doğum tarihine göre kişilik, doğum tarihine göre kişilik analizi, burçlara göre kişilik Doğduğunuz tarihe göre hangi kişiliksiniz merak ediyormusunuz? Doğduğunuz tarihe göre kişilik analizi sizlerle... Bakalım siz hangi kişiliksiniz ve burcunuzun kişilik özelliklerini ne kadar taşıyorsunuz?
    dogum tarihi.jpg

zey_nep bunu beğendi.
  2. zey_nep

zey_nep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1 Ocak - 10 Ocak Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen.
    Kaynak Linki : http://www.meleklermekani.com/threads/dogum-tarihine-gore-hangi-kisiliksiniz.250802/

Doğum Tarihine Göre Hangi Kişiliksiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

ben hangi hayvanım testi burçlara göre hangi hayvansınız burcuna göre hayvansın yemeksiniz testi burcunuza hayvansınız Doğum tarihinize göre hangi yemeksiniz ? Kuru fasulye mi, imam bayıldı mı, köfte mi? Bakın kişiliğinizi öğrenin.İlk önce doğum tarihinize denk gelen yemeği bulun, sonra kişiliğinizi öğrenin. Ocak 1 - 9 ~ Musakka Ocak 10 - 24 ~ Pilav Üstü Kuru Ocak 25 - 31 ~ İmam Bayıldı...
  2. Doğum tarihinize göre hangi otsunuz

Doğum tarihinize göre hangi otsunuz

formula 1 yarışları Türkiye 'ye uyması gereken kurallar listesi verilmiş... Formula 1 yarışlarında şunlara dikkat etmeliymişiz:)Türk pilotlar araçlarının bagajlarında mangal bulunduramayacak. - Otomobilde teyp ve anfi teşkilatı varsa söktürülecek, mini vantilatör, kafasını sallayan köpek ve dikiz aynalarında boş CD bulunduran pilotlar yarışa alınmayacak. - Araçların arkasında yazılı...
  3. Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

merhaba arkadaşlar doğum tarihinize göre pin kodu analizi yapıyorum isteyen ilgilenen varsa bana burdan mesaj atsın. size en geç 1 hafta içinde yanıt veririm. yalnız iyi kötü bütün özelliklerinizi söylerim ona göre şimdiden belirteyim kimse bana kızıp sinirlenmesin :)
  4. Doğum Tarihinize Göre Kişiliğinizi Belirleyin Melekler

Doğum Tarihinize Göre Kişiliğinizi Belirleyin Melekler

doğum tarihine göre kişilik doğum tarihine göre karakter Sevgili melekler, karakter analizi için pek çok yöntem belirlenmiş. Öyle ki göz rengine göre olanı da var saç şekline göre olanı da. :)Tutar mı tutmaz mı bilinmez ama içlerinde en çok tutacağına inandığımız bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ayın doğduğunuz gününe göre belirlenmiş olan yöntem. Okuduktan sonra lütfen...
  5. Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz?

Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz?

burçlara göre, burçlara göre özellikler, burç özellikleri Sevgili melekler, başlığı okuyunca eminim yüzünüze göre bir gülümseme yayıldı :D:D Ama vallahi ben demiyorum, astrologların incelemeleri sonucu ulaşılan veriler bunlar :D:D Bakın bakalım siz hangi otmuşsunuz. Bu verilere göre ben bildiğimiz otmuşum hahaha Ocak 1 - 9 --- Isırgan otu Ocak 10 - 24 --- Ebemgümeci Ocak 25 - 31...

Sayfayı Paylaş