Doğum Tarihine Göre Pin Kodu Analizi Nasıl Yapılır?

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında sparkle tarafından paylaşıldı.

 1. sparkle

  sparkle Yeni Üye

  evet arkadaşlar ilk önce size doğum tarihine göre pin kodu formülü çıkarmayı,formüldeki haneleri ve rakamları nasıl hesapladığımızı anlatıcam tabii bazı yerlerden alıntı yapabilirim. pin kodu 8 + 1 olmak üzere toplam 9 haneden oluşur. Pin kodu şeması ise şu şekildedir  1.hane 2.hane 3.hane 4.hane 5.hane

  6.hane 7.hane

  8.hane

  1.hane: Bu haneye kişilik hanesi denir. Kişinin çevre tarafından nasıl algılandığını ve kendini yansıtma biçimini gösterir.
  2.hane: Sosyal bilinç hanesidir. Toplumla olan ilişkilerimizi bu hane belirler.
  3.hane: Küresel bilinçlilik hanesi. Dünyayı algılayış biçimimizi ifade eder.
  4.hane: Yaşam döngüsü hanesi. Yaşamımızdaki değişimleri nasıl değerlendirip yönettiğimizi,yaşamı nasıl deneyimlediğimizi anlatır.
  5.hane: Ders hanesidir. Bu hanede bulunan rakamın olumsuz özelliklerinin düzeltilmesi yada iyileştirilmesi gereken özelliklerini ifade eder.
  6.hane: İçsel benlik hanesi. Bilinçaltındaki kişiliğimizdir. Kişinin kendisini nasıl gördüğünü ve tanımladığını ifade eder.
  7.hane: İçsel çocuk hanesi. Bizim idealize edilmiş kişiliğimiz. Aynı zamanda beklenmedik durumlarla karşılaştığımızda nasıl tepki verdiğimizi de açıklar.
  8.hane: Ruh duygusu hanesi. Bir işi yaparken yansıttığımız ruhsal hali gösterir. Herhangi bir durumda sizi canlandıracak ve harekete geçirecek şeyin ne olduğunu açıklar.
  9.hane: Yaşam duyusu. Bu hane bize varoluş amacımızı ve görevimizi anlatmaktadır.Bu dünyada hangi amaçla bulunduğumuzu ve ne yapmak için tasarlandığımızı anlatır.


  Rakamlar,haneler nasıl hesaplanır?

  1.hane doğum gününden hesaplanıyor. Örneğin ayın 5 inde doğduysanız 1.hane 5 oluyor, iki basamaklı rakamlar için mesela ayın 16 sında doğduysanız 1+6= 7 oluyor 1.haneniz yani rakamları birbirine topluyorsunuz. ayın 20 si içinse 2+0 dan 2 çıkıyor rakamınız.

  2.hane doğduğunuz aydan hesaplanır.

  Ocak ve Ekim = 1
  Şubat ve Kasım = 2
  Mart ve Aralık = 3
  Nisan = 4
  Mayıs = 5
  Haziran = 6
  Temmuz = 7
  Ağustos = 8
  Eylül = 9 olur.


  3.hane doğum yılından hesaplanır. Doğum yılındaki rakamlar toplanır ve tek bir sayıya indirgenir.Örn, 1972 için 1+9+7+2 = 19 1+9 =10 1+0 = 1 olur. Demek ki 1972 yılında doğan birisinin 3.hanesi 1 çıkıyor.

  4.hane için 1. 2. ve 3. hanedeki rakamlar toplanır ve tek basamaklı bir sayıya indirgenir.
  5.hane için 1.hane ve 4.hane toplanır ve tek basamaklı bir sayıya indirgenir.
  6.hane için 1.hane ve 2.hane toplanır,tek bsmklı bir sayıya indirgenir.
  7.hane için 2. hane ile 3.hane toplanır,tek bsmklı bir sayıya indirgenir
  8.hane için 6. ve 7.hane toplanır,tek bsmlı bir sayıya indirgenir
  9.hane için ise diğer 8 hanedeki tüm rakamlar toplanır ve tek basamaklı sayıya indirgenir.


  Örnek, 25.12.1987 tarihinde doğan birinin pin kodu şeması şu şekilde çıkar

  7 3 7 8 6 9.hanesi ise, 7+3+7+8+6+1+1+2= 35 3+5=8 dir
  1 1
  2

   
 2. su perisi şilez

  su perisi şilez Forum Okuru

  25.03.1973 doğumluyum
   
Doğum Tarihine Göre Pin Kodu Analizi Nasıl Yapılır? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. ***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

  ben hangi hayvanım testi burçlara göre hangi hayvansınız burcuna göre hayvansın yemeksiniz testi burcunuza hayvansınız Doğum tarihinize göre hangi yemeksiniz ? Kuru fasulye mi, imam bayıldı mı, köfte mi? Bakın kişiliğinizi öğrenin.İlk önce doğum tarihinize denk gelen yemeği bulun, sonra kişiliğinizi öğrenin. Ocak 1 - 9 ~ Musakka Ocak 10 - 24 ~ Pilav Üstü Kuru Ocak 25 - 31 ~ İmam Bayıldı...
 2. doğum tarihine göre

  doğum tarihlerine göre aşk uyumu doğum tarihine göre aşk uyumu gününe isim ve tarihine fal gününe isimler doğum tarihine göre ocak 1 - 9 ~ kopek ocak 10 - 24 ~ fare ocak 25 - 31 ~ aslan şubat 1 - 5 ~ kedi şubat 6 - 14 ~ kugu şubat 5 - 21 ~ kaplumbaga şubat 22 - 28 ~ panter mart 1 - 12 ~ maymun mart 13 - 15 ~ aslan mart 16 - 23 ~ fare mart 24 - 31 ~ kedi nisan 1 - 3 ~ kopek...
 3. İsim Analizi Nasıl Yapılır

  ücretsiz isim analizi isim analizi yap nasıl yapılır testi İsim analizini kendiniz yapmak istiyorsanız işte size harfler ve anlamları.. Örnek : C-A-N-S-U isminin analizi. C: Güzel sanatlara yatkınlığı temsil eden duygusal kişiliği ifade eder. A: Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder. N: üstün güçlere sahip sağduyulu kişiliği ifade eder. S:...
 4. Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

  merhaba arkadaşlar doğum tarihinize göre pin kodu analizi yapıyorum isteyen ilgilenen varsa bana burdan mesaj atsın. size en geç 1 hafta içinde yanıt veririm. yalnız iyi kötü bütün özelliklerinizi söylerim ona göre şimdiden belirteyim kimse bana kızıp sinirlenmesin :)
 5. Doğum Tarihine Göre Hangi Kişiliksiniz?

  doğum tarihine göre kişilik, doğum tarihine göre kişilik analizi, burçlara göre kişilik Doğduğunuz tarihe göre hangi kişiliksiniz merak ediyormusunuz? Doğduğunuz tarihe göre kişilik analizi sizlerle... Bakalım siz hangi kişiliksiniz ve burcunuzun kişilik özelliklerini ne kadar taşıyorsunuz? 1 Ocak - 10 Ocak Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. pin kodu falı

  ,
 2. pin koduyla fal

  ,
 3. isim pin kodu

  ,
 4. pin kodu fal,
 5. ayın döngüsündeki rakamlar,
 6. İsim kodu analizi,
 7. isim analizi nasıl hesaplanır,
 8. insan pin kodu analizi,
 9. doğum tarihine göre detaylı karakter analizi ücretsiz,
 10. isimlerin pin kodu