gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Doğum yapan kadının altı aylık ücretsiz izin talep dilekçesi

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

ücretsiz doğum izni dilekçesi ücretsiz izin dilekçesi doğum izni dilekçe örneği izin örneği dilekçe

Sayın ……………………………………………………………………..
    …/……./20..
    Konu : Ücretsiz izin Talebi Hk.

…………………………………………………………………….. unvanlı işyerinizde …../……../…………….. tarihinden itibaren çalışmaktayım.

…./……/…… Tarihinde doğum yaptım. ……/..…. /…… - …./……/… tarihleri arasında doğum izni kullandım. 4857 sayılı iş Kanununun 74. Maddesi gereğince ……/…/… tarihinden geçerli olmak üzere (6) aylık ücretsiz izin hakkımı kullanmak istiyorum.
    Gereğini arz ederim.

Adı Soyadı
    imza
    Adres :
    …………………………………………..
    …………………………………………..
    ………………………………………….
    …………………………………………..
    EK :
    Doğum Rapor Örneği

Doğum yapan kadının altı aylık ücretsiz izin talep dilekçesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cmk ücretsiz avukat  talebi

Cmk ücretsiz avukat talebi

Detaylı bilgi için bulunduğunuz yer Barosuna başvurunuz. Gözaltı ya da başka bir nedenle; karakol, savcılık ya da mahkemedeyseniz, Hakkınız var Avukat isteyin! Avukat seçecek durumda değilseniz, İstanbul Barosu size hemen ücretsiz bir avukat tayin edecektir. Gözaltına alınmış veya sanık olarak yargılanan vatandaşlarımız için aşağıdaki başvuru formlarını doldurup bize...
  2. Doğum yapan kadının emzirne izin talep dilekçesi

Doğum yapan kadının emzirne izin talep dilekçesi

süt izni dilekçesi süt izni dilekçe örneği dilekçe talep dilekçesi örneği Sayın …………………………………………………………………….. …/……./20.. Konu : Emzirme izin Talebi Hk. ……………………………………………………………..... unvanlı işyerinizde …../……../…………….. tarihinden itibaren çalışmaktayım. …./……/……Tarihinde doğum yaptım.……/..…. /…… - ……./……/…… tarihleri arasında doğum izni kullandım. 4857 sayılı iş Kanununun 74. Maddesi...
  3. eşi doğum yapan babanın izin hakkı varmıdır?

eşi doğum yapan babanın izin hakkı varmıdır?

babalık izni doğum izni kaç gündür Merhaba kızlar; doğumunuz yaklaşıyor ve herşeyi araştıyorsunuz Herkesin eşinin kendi işi yok tabiki bazı arkadaşlar memur bazılarıda şirketlerde çalışıyor Memurlara, eşinin doğum yapması hâlinde, isteği üzerine on gün babalık izni verilir. İşçiler lehine ise böyle bir düzenleme yapılmamıştır. Toplu iş sözleşmesi ya da bireysel sözleşmeler ile çalışan...
  4. doğum yapan kadın işyerinde neler taep edebilir?

doğum yapan kadın işyerinde neler taep edebilir?

işe dönme işyerinde çalışma koşulları selam kızlar; daha doğum yapmadınız ama inan zaman okadar çabuk geçiyorki bir bakıcaksınız bebeğiniz doğmuş ve işe geri dönüş başlamış bile peki haklarımız varmı neler talep edebiliriz Kadınlar çalışma şartları bakımından Anayasa kapsamında özel olarak korunurlar. Bu doğrultuda hamile, yeni doğum yapmış ve emziren kadınlar lehine kanuni düzenlemeler...
  5. doğum sonrası ücretsiz izin hakkında bilgi lazım

doğum sonrası ücretsiz izin hakkında bilgi lazım

Sevgili arkadaşlar, gebeyim ve memurum. Doğum sonrası ücretsiz izinle ilgili güncel bilgileri araştırıyorum sitenizde var mı ?

Sayfayı Paylaş