gebe
  1. demet82

demet82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Doğum Yapan Melekler Beni Dinlemelisiniz ....

Konu, 'İstanbul Melekleri' kısmında demet82 tarafından paylaşıldı.

Bayanlar şu an 30 yaşındayım.evliyim.Ve 2 evladım var .22 yaşında anne oldum. 28 . de ikinci evladıma sahip oldum.Çok şükür. Ama eşim ile kimse ile paylaşamıyacağım sıkıntılarımız oluştu. Birbirimize olan sevgimiz,saygımız bir süre sıkıntıların üzerine örttü. Sorunumuz yatak odamızla ilgiliydi. Kendimi kadın olarak hissetmiyordum. O duyguyu bilirsiniz. Hekim yardımı almak istedim ama utancımdan gidemedim. ve en sonunda mucizevi bir ürün buldum.Bitkisel bir ürün. Önce tereddüt ettim. Ama ürünü kullandıktan sonra çok memnun oldum.Ve kendime güvenim geldi. Anlayacağınız kendimi kadın hissettim. Ürün doğum sonrası deformasyonu gideren bir sprey ..çok fazla taklidi var.aman dikkat arkadaşlar. sormak istediğinizde nereden aldığımı ve adını sizinle paylaşabilirim.

Doğum Yapan Melekler Beni Dinlemelisiniz .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Dinlemelisin Beni

Ajda Pekkan - Dinlemelisin Beni

Bir kalemde siliyor atıyorsun bütün gerçekleri Dört ediyor değişmez biliyorsun iki kere iki Yusyuvarlak dünya dönüyor görüyorsun düz değil kı Gün batınca ufukta yerine ay doğar geceleri Dinlemelisin sen dinlemelisin, dinlemelisin beni İstemelisin sen öğrenmelisin sabırla beklemeyi Dinlemelisin sen dinlemelisin, dinleşene kalbini İ�arpıyorsa dinle, her vuruşta söyle seni sevdiğimi...
  2. Doğum yapanların paylaşım alanı

Doğum yapanların paylaşım alanı

kız dediler erkek doğdu kolay doğum yapanlar kolay dogum yapanlar doğum hatıraları dogum hatiralari sevgili melekler... Biliyorsunuz ki hamile arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı var.Hamile kalmak isteyenlerinde bir paylaşım alanı var.Ama biz doğum yapanların yok... Ve bende dedim ki güzel evlatlarımıza sahip olduğumuz o mucizevi günleri birbirimizle paylaşalım ve doğum yapacak...
  3. Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

doğum,doğum sancısı, Doğum yapmış anneler ben bir şeyi çok merak ediyorum Hamilelikte sıra doğuma geldiğinde neler hissettiniz korkularınız var mıydı?Ben doğum yapan bazı kişilerden duydum çok kötü büyük sancı diyorlar kimiside öle korkulacak bir şey yok diyor sizler neler yaşadınız çok sancı çektiniz mi bunu doğumu yaklaşmış hamile melekler adına soruyorum size sonuçta aramızda ilk kez...
  4. Normal Doğum Yapan Ünlüler

Normal Doğum Yapan Ünlüler

Bu konu normal doğum yapan ünlülerin ismine yer vermektedir. Doğum şekillerinden biri olan normal doğumu uzmanlar doğumla ilgili herhangi bir sorun teşkil etmediğin de ısrarla öneriyorlar. Herşeyin normalinin makul olduğu gibi doğumun da normali en uygundur. Sezeryan doğuma göre iyileşme süreci daha kısa ve özellikle vücut normal doğum da kendini daha iyi toparlıyor. Günümüz de normal...
  5. Evde doğum yapan varmı ?

Evde doğum yapan varmı ?

evde doğum nasıl yapılır,evde doğum yapmak zormu,evde doğum yapmak sakıncalımı,evde doğum yapma hakkında bilgiler Gelişen teknolojiyle birlikte zamanla insanların hayatlarına da birçok yenilikler girmiştir. Bu yeniliklerden biri de eskiden evlerde ebeler tarafından yaptırılan doğumların artık evlerde değil hastanelerde gerçekleşmesidir. Evde doğumlar önceleri bazı imkânsızlıklar...

Sayfayı Paylaş