gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Doğum yapan Thomas Beatie ikinci bebeğine hamile

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

doğum yapan erkek thomas doğum yapan erkek [​IMG] [​IMG]
    Geçtiğimiz yaz bir kız bebek dünyaya getiren Thomas Beatie'nin ikinci bebeğina hamile olduğu açıklandı.

ABD'de 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek tamamen erkek görünümüne kavuşan ve bu yaz sağlıklı bir kız bebek dünyaya getiren Thomas Beatie, yeniden bebek bekliyor.

Amerikan ABC televizyon kanalı, Thomas Beatie'nin ikinci bebeğini Haziran ayında doğuracağını duyurdu.

Thomas Beatie, ABC'nin ünlü programcılarından Barbara Walters ile yaptığı söyleşide, yeniden hamile olduğunu ve bebeğini 12 haziranda doğuracağını belirtirken, ilk bebeğini doğurduktan sonra yeniden hamile kalabilmek için erkek hormonları aldığı tedavisine başlamadığını da kaydetti.

Hamile olduğu öğrenildikten 24 saat sonra sonra bütün dünyada manşet olduğuna çok şaşırdığını ifade eden Thomas Beatie, aynı zamanda ölüm tehditleri aldığını da söyledi.

Kadın üreme organlarını muhafaza eden ancak aynı zamanda erkek görünümüne sahip, göğüslerini aldıran ve steroid tedavisi gören 34 yaşındaki Beatie, ilk bebeğini Oregon eyaletinin Bend kenti hastanesinde doğurmuştu.

Cinsiyet değiştirme ameliyatlarının üreme sistemini etkilemediğini ve penis taktırmadığını ifade eden 34 yaşındaki Beatie, kendisini yadırgayıp eleştirenlere, ''Herkesin doğurma hakkı vardır'' demişti.

Eski Havai güzeli Beatie'nin eşi Nancy Beatie, kocasının ismi gizli tutulan bir erkeğin spermiyle döllendiğini açıklamıştı.

guncel.net

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Doğum yapan Thomas Beatie ikinci bebeğine hamile
    :hmm: neyse yorum yok.
    Paylasim icin tsk canim

Doğum yapan Thomas Beatie ikinci bebeğine hamile konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Feraye Tanyolaç ikinci bebeğe hamile

Feraye Tanyolaç ikinci bebeğe hamile

feraye tanyolaç biyografisi feraye tanyolaç hamile biyografi resimleri Hülya Avşar'ın SABAH'a yaptığı "Sadettin Saran'la evli gibiyiz" açıklamasının ardından, Feraye Tanyolaç-Kaya Çilingiroğlu'ndan yeni bir bebek haberi geldi.. Feraye Tanyolaç'ın, Kaya Çilingiroğlu'ndan iki aylık hamile olduğu öğrenildi. Henüz evlenmeyen çift, 2 yaşındaki oğulları Hüseyin Kaya'nın ardından...
  2. Ücretsiz doğum, bebek ve hamile fotoğrafları!

Ücretsiz doğum, bebek ve hamile fotoğrafları!

Hanımlar.. bu kesinlikle reklam amaçlı bir mesaj değildir önce onu söyleyeyim..uzun zamandır takip ediyorum forumu ama hiç mesaj yazmamıştım.. şimdi bir ihtiyacım var ve onu burada paylaşmak istedim. Ben uzun zamandır profesyonel fotoğrafçılık yapan biriyim. Reklam, ürün, tanıtım ve düğün fotoğrafları çekiyorum. Ayrıca tüm Türkiyeyi kapsayan bir fotoğraf projesinin içindeyim. Fakat yaklaşık...
  3. tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

arkadaşlar tip 1 diyabetliyim 4 aydır uğraşıyoruz bebişimiz olmuyordu..bu ay şüpheleniyorum fakat şimdi de şekerimden dolayı korkuyorum tip 1 diyabette gebelik belirtileri sağlıklı bir bireyinkiyle aynı mı oluo farklı belirtileri oluo mu lütfen cvp yazar mısınız..
  4. Ebru Gündeş İkinci Bebeğine Hamile!

Ebru Gündeş İkinci Bebeğine Hamile!

ebru gündeş, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş hamile Sevgili melekler, Akşam gazetesinin iddiasına göre şarkıcı Ebru Gündeş ikinci kez hamile! Eşi Reza Zarrab ve kızı Alara'yla birlikte Bodrum'da tatil yapan Gündeş, burada ikinci kez hamile olduğunu öğrendi. İddialara göre Ebru Gündeş 1.5 aylık hamile..
  5. Esra Erol İkinci Bebeğine Hamile

Esra Erol İkinci Bebeğine Hamile

esra erol hamilemi, esra erol hamile, esra erolun hamileliği Evlenme programı sunucusu Esra Erol, canlı yayında yaptığı bir açıklama ile ikinci bebeğine hamile olduğunu açıkladı. Mutluluğunu seyircisi ile paylaşah Esra Erol'un hamilelik haberinin detaylarını sizler için paylaşıyoruz. Ünlü Televizyon sunucusu Esra Erol canlı yayında hamile olduğunu açıkladı, herkesi mutlu haberiyle...

Sayfayı Paylaş