gebe
  1. asenamm

asenamm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

dogum yapanlar hangi hastaneyi seçtiler acaba?

Konu, 'Gebelik' kısmında asenamm tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar dogum için hangı hastaneye gittiniz? ve nasıldı? memmun kaldınızmı? dogumdan sonra bebegi hemen veriyorlar mı?

Son düzenleme: 8 Şubat 2010
dogum yapanlar hangi hastaneyi seçtiler acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürekli diyet yapanlar Karaciğeriniz ne alemde acaba!!!

Sürekli diyet yapanlar Karaciğeriniz ne alemde acaba!!!

Arkadaşlar benim gibi sık diyet yapan biriyseniz ve hastaneyede yolunuz düştüğünde doktorunuz karaciğerinizin yağlanmaya başladığını söylerse sakın şaşırmayın.Bunu kan tahlillerinden bile anlıyorlar. Karaciğerim yağlanmaya başlamıştı. Buna önlem olarak doktorum hemen hepatit aşısını önerdi. 1 sene içinde 3 kez aşı oldum. Karaciğer yağlandığı için düzenli çalışmıyor, hastalıklara karşıda...
  2. Bedava Dogum yaptiran hastaneler

Bedava Dogum yaptiran hastaneler

bedava dogum yaptiran hastaneler bedava dogum ucretsiz dogum konulari burada melekler Evet melekler :) Yanlis duymadiniz bedava dogum yaptiran hastaneler , Sokkk Sokkkk Sookkk, Flashhh Flashhh Flashhh !!! Yemedik icmedik, giymedik giydirdik, sizler icin bedava dogum yaptiran hastaneleri arastirip bulduk, eminim cogunuzun daha once bundan haberi yoktur , aslinda bizimde yoktu :) Evet gebeler...
  3. Hastaneni Seç, Doktoruna Ulaş!!!

Hastaneni Seç, Doktoruna Ulaş!!!

internetten doktor seçimi yapmak için internetten hastane seçimi Merhaba Sevgili Melek'ler, sağlıkla ilgili haberler sunmaya devam ediyoruz. Daha önce, nasıl genel sağlık sigortalı olurum diyenler için, bir çok faydalı sağlık konuları açmıştık. Şimdi ise sizlere yeni bir haber daha veriyor ve internet üzerinden sağlığınız için kolaylaştırılmış bilgileri aktarıyoruz :) Sağlıkta 'tek tık'...
  4. antalya da dogum yapanlar

antalya da dogum yapanlar

antalya da dogum yapanlar, hangi hastanede doğum yaptınız ve tecrubeleriniz nelerdir?
  5. 2014 de konyada dogum yapanlar

2014 de konyada dogum yapanlar

Kizlar 31 haftalik hamileyim ve yeniden doktor arayisina girdim tavsiye edebileceginiz doktor varmi ve dogum yapanlar dogum ucretleri hakkinda bilgi verebilirlermi :ehi:

Sayfayı Paylaş