gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Doğum Yapanlar Ne Zaman Diyet Yapmalı ??

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Doğumdan sonra fazla kilolarınızda kurtulmanın yollarınımı arıyorsunuz sakın kendi bildiğinizi yapmaya çalışmayın meleklerim doktorunuza mutlaka danışın ve size küçük bilgi sunmak istedim buyrun göz atalım

Doğum Yapanlar Ne Zaman Diyet Yapmalı

Hamilelikte kilo alan kadınlar doğumdan hemen sonra aldıkları bu fazla kiloları vermek ister.
    Çocuk doğuran ve doğum yaptıktan sonra üzerlerinde fazla kilo kalan kadınlar ne zaman diyete başlamalı, doğum sonrası alınan kilolar ne zaman verilmeye başlanmalı, loğusa kadınlar diyet yapar mı, yeni anneler ne zaman zayıflamaya başlamalı ?
    İşte uzmanımızın bütün bu sorulara verdiği yanıtlar !
    Anne sütü alan çocuk ilk 3-4 ayda normal bir gelişim göstermektedir. Dört aydan sonra büyüme hızı yavaşlamaya başlamaktadır.
    6. aydan sonra da ek besin verilmeye başlanmaktadır.
    Ülkemizde annelerin çoğunlukla çocuklarını 1,5- 2 yaşına kadar emzirdikleri bilinmektedir.
    Gebeliğinde fazla kilo alan anneler hamileliğin ilk 4 ayını atlattıktan sonra toparlanma dönemi sonrası diyet yapmaya başlayabilirler.

Doğum Yapanlar Ne Zaman Diyet Yapmalı ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne zaman doğum olur?

Ne zaman doğum olur?

25 haftalık gebelik kaç aylıktır 27 haftalık bebek kaç aylıktır haftalıkken doğum olur 25 gebelik aylık oluyor 27 aylık olur Gebelik oluştuktan sonraki aşama bebeğin ne zaman dünyaya geleceğidir.Bebeğin doğum tarihi ve doğum zamanı neye göre hesaplanıyor ne zaman doğum yapacaksınız işte cevabı arkadaşlarım Gebelik iki adet ortasında oluşur. Siklüs dönemi (periyot) 28 gün olanlar için...
  2. Doğum yapanlar diyete ne zaman başlar?

Doğum yapanlar diyete ne zaman başlar?

Kadınlar doğumdan sonra aldığı kiloları vermek için büyük bir telaşla diyet arayışına girerler peki yeni anneler ne zaman diyet yapabilicek duruma gelebilir?Yada diyet yapabilirmi?Bakalım neler öğreneceğiz.:) Çocuk doğuran ve doğum yaptıktan sonra üzerlerinde fazla kilo kalan kadınlar ne zaman diyete başlamalı, doğum sonrası alınan kilolar ne zaman verilmeye başlanmalı, loğusa kadınlar...
  3. Sürekli diyet yapanlar Karaciğeriniz ne alemde acaba!!!

Sürekli diyet yapanlar Karaciğeriniz ne alemde acaba!!!

Arkadaşlar benim gibi sık diyet yapan biriyseniz ve hastaneyede yolunuz düştüğünde doktorunuz karaciğerinizin yağlanmaya başladığını söylerse sakın şaşırmayın.Bunu kan tahlillerinden bile anlıyorlar. Karaciğerim yağlanmaya başlamıştı. Buna önlem olarak doktorum hemen hepatit aşısını önerdi. 1 sene içinde 3 kez aşı oldum. Karaciğer yağlandığı için düzenli çalışmıyor, hastalıklara karşıda...
  4. Eşim Diyeti Bırakıyor Ne Yapmalıyım

Eşim Diyeti Bırakıyor Ne Yapmalıyım

kilo kilo kilo kurtulmanın bi yolu olmalı hadi bana yardım edin melekler eşim çok tatlı bi o kadar tonton:yahoo:ayyy sevesimm geliyo bölee sıkıp sıkıp:hihi:ama kilo vermesini istiyorum.diyete başlıyo fakat sadece başlıyo:)devamı yok yani kızlar.şuan 115 kilo boyu uzun olduğu için fazla göstermiyo ama bi 15 kilo verse çok mutlu olcam:yahoo:şimdi sizlerden yardımlarınızı istiyorum.onu nasıl ikna...
  5. Yeni doğum yapanlar meleklere diyet önerisi

Yeni doğum yapanlar meleklere diyet önerisi

Bu konu; yeni doğum yapan annelere diyet hakkında bilgi vermektedir Hamilelik dönemi boyunca bebeğin gelişimin sağlıklı olmasını dileyen anne yeme içme konusunda sınırsız davranır ve bebek büyürken annenin de kilo alma hızı devam eder. Doğumun ardından kendini beğenmeyen anneler ilk olarak vücutlarındaki değişikliklere takılırlar. Aldıkları kilolar canlarını sıkmaya yeter de artar bile. Bu...

Sayfayı Paylaş