gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.523
    Ödül Puanları:
    113

Doğuma girerken tamamen çıplakmı olucam?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

doğuma girerken üstümde kıyafet olucakmı,doğuma girerken üstümde bir şey olucakmı,doğum anında giyinikmi olucam,doğuma çıplakmı girilir hakkında bilgiler dd.jpg

Merhaba hocam doğuma çıplak girildiğini söylüyorlar ben utangaç biriyim acaba doğrumu tamamen çıplakmı olucam ?

Merhaba ;Size şunu net olarak söyleyebilirim ki doğum sırasında üzeriniz de birşeylerin bulunup bulunmadığı ne sizi nede doktorları ilgilendirmeyecektir. Hatta doğum kapısında bebeğin geldiğini anladığınızda pantolonunuzu kendiniz çıkarma gereği hissedeceksiniz. Ancak utanıyorsanız ve içinizin rahat etmesi için o gün doğum kıyafeti giyebilirsiniz.Öncelikle şunu bilmelisiniz. O gün her kadına özel ve her doğuma özel olarak şekillenebiliyor. Doğum odasının kapısında üzerinizdekilerin hepsini çıkarmak zorunda bile kalabilirsiniz. Kendinizi içinde rahat edebileceğiniz bir doğum kıyafeti giyebilirsiniz. Açıkçası bebek dışarı çıkmaya çalışırken siz kendiliğinizden üzerinizdeki pantolonu çıkarma ihtiyacı hissedeceksiniz. Fakat bize güvenin, o noktada nerenizin göründüğü umurunuzda bile olmayacak.

Doğuma girerken tamamen çıplakmı olucam? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tamamen gercek

tamamen gercek

İnsan bu fotoğrafları görünce acaba photosop ile mi yapılmış yoksa gerçek mi gibi diye düşünmeden edemiyor. Çinli sanatçı Li Wei'nin çektiği fotoğraflar tamamen gerçek... Ama tabii ki fotoğraflar çekilirken çeşitli yöntemler kullanılmış... Fotoğraflarda gördüğünüz sanatçı Li Wei vinçler yardımı ile ve bazı sabit yerlere bağlanarak asılmış ve bu görüntüler elde...
  2. Cinsiyet değiştirerek tamamen erkek olan kavuşan thomas beatıe, doğum yaptı

Cinsiyet değiştirerek tamamen erkek olan kavuşan thomas beatıe, doğum yaptı

rüyada cinsiyet değiştirdiğini görmek P { margin: 0px; } ABD'de 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek tamamen erkek görünümüne kavuşan Thomas Beatie, sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Amerikan medyasında çıkan haberlere göre, kadın üreme organlarını muhafaza eden ancak aynı zamanda erkek görünümüne sahip, göğüslerini aldıran ve steroid tedavisi gören 34 yaşındaki Beatie, Oregon...
  3. doğum sonrası adetim ne zaman düzene girer

doğum sonrası adetim ne zaman düzene girer

adet ne zaman düzene girer doğumdan sonra adet ne zaman düzene girer nasıl doğum sonrası doğum yapan kadın görür Adetlerin Yeniden Başlaması Adetin yeniden başlaması ve düzenli hale gelmesi emzirme süresi ve sıklığına bağlıdır.İlk adet kanaması ortalama 3. aydan sonra başlar. Bu dönemde yumurtalarınız da çalışmaya başlar. Yani...
  4. Martta anne olucam inşallah

Martta anne olucam inşallah

kızlar hepinize merhaba son reglim 22 mayıstı benim hesağplarıma göre şubat çıkmıştı ama ultrason kağıdına göre bebeğimin doğum tarihi Rabbimin izniyle mart olarak çıktı Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar ihsan eylesin onları sağlıkla kucaklarımıza ldığımız günleri göstersin inaşallah mevlam ne kadar şükretsem azdır kızlar sonsuz kez hamdolsun meleğimi verene Emaneti yine O na emanet...
  5. 39+2 hamileyim doğuma girerken hangi dualar okunabilir?

39+2 hamileyim doğuma girerken hangi dualar okunabilir?

merhaba benim doğumuma çok az kaldı tabi doğum korkumda var doğuma girerken hangi duaları okuyabilirim ?

Sayfayı Paylaş