Doğumda eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

Bende istiyorum kociş girsin doğum yapacağım hastane ile görüştüm bri kişi girebilir dediler yani eşim girmezse başka birinin girmesine izin veriyorlar. Ama benim kociş kararsız şimdilik o an gelsin düşünürüz diyor bakalım umarım cesaretini toplar.
Ama daecim haklısın bizi bırakıp kocalarla uğraşmaları gerekebilir

ben çok isterim ama sanmıyorum eşim ister sormadım ama eminim istemiyecegine..eger eşim girmemekte ısrar ederse..annemin girmesini isterim....:)

ben $ahsen cok isterim girmesini, bana desdek ciksin, elimi tutsun.... bebeyi ilk beraber görelim...göbek bagini kessin...öylede olcak zaten, benimki kesin gircek... :)

benimki üzülmez daha akil verir :) az kaldi, hadi nefes al ver :) ayy kesin beni deli eder ama olsun... kordonu kescek, ilk fotolari cekcek... benmi kalkip cekim yani :) ayyy o anin gelmesini cok istiyorum.....

ben esimin girmesini cok istiyorum ama esim dayanamam ya bayilirim yada dru döverim diyo benim aci cekmeme dayanamazmis :) ben tek mi girecem dedigimden yok annen atlar zaten benden önce dogumhaneye diyo :D allah hepimize rahat bri dogum nasip eder insallah

benim eşimde girip girmeme konusunda kararsız ben çok istiyorum girsin elimi tutsun yanımda olsun destek çıksın ama giremezsede kardeşimin girmesini ,istiyorum

Geri