gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğumdan ne kadar sonra regl oldunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

3 aylık bir bebeğim var ve sezaryenle doğum yaptım ama hala regl olmadım.Dr normal diyor ama ben yine de tedirgini oluyorum bazen. Sizler ne zaman regl olmaya başladınız doğumdan sorna ?

2. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    canim benim lohusaligim 35 gün felan sürdü galiba sonra 40im cikti 5 gün sonra regl oldummm

doğumdan ne kadar sonra regl oldunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne kadar oLdu bilmiyorum

Ne kadar oLdu bilmiyorum

ne kadar oldu gideli bilmiyorum geçen zamanı Gidişinin ağır ve sancılı olacağını biliyordum. Hiçbir şeyin beni avutamayacağını biliyordum. Nefes almanın bile bedenime ağır geleceğini, sokağa çıkmaktan korkacağımı, bu evden korkacağımı, her yüzün, her kokunun, her sesin seni anımsatacağını biliyordum. Her şeye, herkese küseceğimi, yaşamımın zorunluluk haline geleceğini biliyordum. Yine de zor...
  2. doğum sonrasında korku yaşayanlarrrrrrrrr yardımcı olun!!!!!

doğum sonrasında korku yaşayanlarrrrrrrrr yardımcı olun!!!!!

arkadaşlar böceğim isismli üyemiz sizinle bişeyler paylaşmak istiyor ve ben de bunun için ona yardımcı olmak istedim ve bu konuyu açtım lütfen doğum sonrasında yaşadığınız korkuları bizimle paylaşın yeni üye olan arkadaşımıza yardımcı olalım
  3. doğum izni süresi ne kadardır?

doğum izni süresi ne kadardır?

doğum izni iş göremezlik ödeneği selam kızlar Evet işte geldik hamile kalmanın en güzzel yanlarından birine :) işe gitmeden maaş alma süresi ve çoçuk öncesi kendini hazırmala ve sonrasında bebek ile ilgilenme zamanı Hamile kadınların doğumdan önce sekiz ve doğumdan sonra sekiz hafta olmak üzere toplam 16 haftalık süre için çalıştırılmamaları esastır. Çoğul gebelik halinde doğumdan önce...
  4. Doğumdan ne kadar sonra çalışmaya başlayabilirim

Doğumdan ne kadar sonra çalışmaya başlayabilirim

Merhabalar benim su an 6 aylik kizim var hamilelik surecimde calisiyordum su anda kizimi buyutuyorum ve tekrar is hayatina geri donmek istiyorum sizce ne zaman ise baslamaliyim bu arada kizimi k.valideme birakacagim bu konuda bana oneri ve fikirlerinizi paylasirmisiniz simdiden tesekkurler.
  5. sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

selam hanımlar 4 ay önce sezeryanla doğum yaptım ama henüz regl olmadım sezeryan sonrası ne zaman regl olurum aranızda sezeryanla doğum yapanlara soruyorum sizler doğumdan sonra ne zaman adet görmeye başladınız

Sayfayı Paylaş