gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğumdan sonra altın çilekle zayıflanırmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben yeni anne oldum.Kızım 1.5 aylık ve kilo vermek için altın çilek kullanmak istiyorum ama zararı olur mu, kullanabilir miyim?

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    kullanmaman gerektiğni düşünüyorum,bebeğin emdikçe zayıflayacaksn,ve kilonu değil şimdilik bebeğini düşün emzirmeyi kesinceye kadar bu gibi şeylerden uzak dur

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Özellikle emzirme döneminde ilaç kullanımından kaçınılmalıdır. özellikle altın çilek tarzı haplardeki yan etkiler bebeğinize sütünüzz aracılığıyla geçer. Emzirme döneminiz bitse dahi bu tür ilaçları kullanmadan önce bir hekime danılın ve gerekli testleri yaptırın.

doğumdan sonra altın çilekle zayıflanırmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın çilek faydaları

Altın çilek faydaları

altın çilek faydaları altin cilek faydalari altın çileğin faydaları altınçilek çilek yararları Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ında tükettiği altın çilek son günlerde oldukça popüler bir hal aldı.Çünkü Başbakan Erdoğan eşinin tavsiyesiyle kuruyemişçiden kilosu 50 Lira olan altın çilekten dükkan sahiplerinin ellerinde olmamasından dolayı yarım kilo alarak 25 Lira ödeyerek dükkandan...
  2. Altın çilek yorumlar

Altın çilek yorumlar

altın çilek yorumları altın çilek yorumlar yorumları forum yorum doktor altın çilek yorumları nasıl kullanılır, faydaları, hapı, nasıl kullanılır, yorumları, zayıflama hapı, zayıflama hapı kullananlar Merhaba Melek'ler... Kız kardeşim doğumdan sonra biraz kilo aldı, balık etli oldu. O kiloları vermek istiyor ama inatçı çıktı kiloları. Dün beni aradı "altın çilek kullanmak istiyorum,...
  3. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  4. Altın Çilekte Büyük Tehlike!

Altın Çilekte Büyük Tehlike!

altın çilekten ölen altın çilekten ölenler çilek hapından ölenler Son dönemde mucizevi olarak tanıtılan altın çilek hapları kısa sürede zayıflamayı vaad ediyor. Zayıflamak isteyen kişiler ise bir kutusu en az 60 TL olan altın çilek kapsüllerini satın alıyor. Altın çilek kullanımın faydaları olduğu kadar altın çilek haplarının zararları olduğu bildiriliyor. Zayıflamak...
  5. Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın Çilek Nasıl Kullanılır ?

Altın çilek nasıl kullanılır Altın Çileğin kullanımı Alternatif tıp tedavilerinde zayıflamaya yardımcı özelliğiyle bilinen şifalı bitkilerden altım çileğin kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Altın çilek bitkisinin dışarısı kabuk ile kaplıdır. Yemek için kabuğunu çıkarıp yememiz gerekmektedir. Ağacından aldığınız gibi yemeye kalkarsanız tadı biraz tatsız gelebilir, fakat...

Sayfayı Paylaş