gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

doğumdan sonra hastanede neleryaşanır?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Logusalık yeni doğan
    merhaba kızlar,
    dogumdan once hep aklımda vardı bu soru ısaretlerı dogumdan sonrakı ılk gunler nasıl gecıcek dıye
    her konuda esımı tembıhlıyordum yok oyle olsun yok boyle olsun ama gordumkı o anda hıcbırseyın onemı olmuyo senın ıcın
    ben spınal sezeryan oldum ve cok rahat gectı
    hastane odamız suit oldugundan dolayı gelen gıdenlerden cok rahatsız olmadım
    zaten mutlaka yanınızda yardım edıcek kardeslerınız yada akrabalarnız oluyor
    en onemlı yasanan duygu hıcbırsey hıssedememek
    kafanız bır dunya oluyor soylenenlerı algılamıyrsunuz ve sankı yıllardır hıc uyumadan durmadan calısmıssınız gıbı kocaman bır kafa gıbı gelıyor
    ben ıkı gun kaldım hastanede ve çok memnun kaldım
    kızımın altını bile birkere değiştirebildim
    birde benden başka herkes uyuyabiliyordu koltuklarda sızıp kalıyorlardı ama ben her an tetikdeydim :)
    ben aksamı kalkıp hemen yuruyebıldım ve tuvalete cıkabıldım bu konuda cok onemlı cunku

doğumdan sonra hastanede neleryaşanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DoĞumdan Sonra

DoĞumdan Sonra

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Doğumdan sonra emzirme sorunu...

Doğumdan sonra emzirme sorunu...

sütü gelmeyen anneler ne yapmalı doğum sonrası emzirme süt gelmesi için ne yapmalı sezeryan sonrası süt gelmemesi anne sütünün gelmemesinin sebepleri Doğumdan sonra çoğu anne bebeğini emzirmede bazı sorunlar yaşar kiminin sütünün gelmemesi kiminin bebeğinin emmemesi yada farklı sorunlarla karşılaşabilinir..Peki emzirme sorunu yaşayan anne nasıl davranmalı bebeğine karşı?Emmesi için neler...
  3. Doğumdan sonra doğum kontrol hapı

Doğumdan sonra doğum kontrol hapı

Meleklerim hamilelik döneminiz sonlanıp bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra şimdi sıra korunmakta.Bebeğiniz büyüyünceye kadar ve vücudunuz doğumun etkisini atana kadar yeni bir gebelik oluşmaması için. DOĞUMDAN SONRA DOĞUM KONTROL HAPI Doğum kontrol hapları bebeklerini emziren kadınların sütlerinin gelmesini başlangıçta miktar ve kalite yönünden olumsuz etkiler. Günümüzde kullanılan düşük...
  4. Doğumdan sonra güzellik için

Doğumdan sonra güzellik için

doğum sonrası güzellik önerileri doğumdan sonra kilo verme Her kadın doğum sonrası eski haline dönmek ister ve belki de eskisinden daha da güzel olmak ister. Bir de bunu hayal gibi hisseder. Oysaki bu hayal değildir melek'lerim. biz bu yazımızda doğum sonrası güzellik için bilmeniz gerekenleri sıraladık sizler için :) Hamilelik döneminden itibaren bebe yağı ve badem yağı ile uygulanacak...
  5. özel hastanede doğum

özel hastanede doğum

arkadaşlar ist.avrupa yakasında gittiğiniz,memnun kaldığınız hastane ve doktorları yazar mısınız?hangi hastanede ssk lıya doğum kaç para acaba öğrenmek istiyorum.özelde doğum yapan varsa yazsın lütfeeeen acil!!!

Sayfayı Paylaş