gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Doğumdan sonra ilk yapmak istediğim .... olur

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte depresyon Duğuma yaklaşırken

Merhaba kızlar,
    Ah bir doğursam ilk ne şunu yapıcam dedğiniz ne var
    benim doğumdan sonra ilk yapmak istediğim kocam ve bebeğimle yalnız kalmak istememdi :)

Doğumdan sonra ilk yapmak istediğim .... olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl bir doğum yapmak istediğinize karar verin!

nasıl bir doğum yapmak istediğinize karar verin!

doğum yapmak dogum yapmak doğum yaptırma oyunları yapma oyunları yapma oyunu Anne adayları 9 ay boyunca aynı sorunun yanıtını ararlar, ‘Doğumum nasıl olacak?’ İlk sezaryenin üzerinden tam 4 asır geçti. Geçen süre içinde ise doğum şekilleri alabildiğine çeşitlendi: Normal, sezaryen, ağrılı, ağrısız, acılı, acısız... Tecrübeli annelere ‘Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz andan itibaren kafanızı...
  2. Doğumdan Sonra İlk 6 Ay

Doğumdan Sonra İlk 6 Ay

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı Enstitüsü Sosyal Pediatri Anabilim Dalı, annelerin doğumdan hemen sonra çocuklarını emzirmeye başlamaları, bu sürenin doğumdan sonra ilk yarım saati geçmemesini önerdi. Bebeğin, ilk 6 aylık sürede sadece anne sütüne ihtiyacı olduğu vurgulanırken, 6 aydan sonra ek gıdaya başlanması öneriliyor. Bebeğin ek gıda ile birlikte, 2 yıl süreyle emzirilmesi gerektiği...
  3. Sezeryandan sonra normal doğum olur mu?

Sezeryandan sonra normal doğum olur mu?

sezeryandan sonra normal doğum olurmu sezeryan sonrası normal doğum yaptıran doktorlar sezeryan dogumdan sonra dogum olurmu sezaryenden doğumdan Genel olarak sezeryan sonrası normal doğum olmaz inancı vardır.Gerçekten bu inanış doğrumudur acaba?Ben çevremde açıkcası sezeryandan hemde bir sene sonra normal doğum yapan kişiye rastladım bakalım bu sezeryan sonrası normal doğum hakkında uzmanlar...
  4. evlendikten sonra ilk doğum günü :)

evlendikten sonra ilk doğum günü :)

merhabalar 1 ay sonra eşimin doğumgünü.ve evlilikten sonra ilk kutlayacagımız doğumgünü olacak.ve nasıl bişe yapacagımı yada nasıl bi hediye alacagımı bilmiyorum.klasik bi kutlama olsun istemiyorum biraz değişik fikirler lazım aslında eşimde romantiklikten hiç anlamaz ama :S onu sevindirmek istiyorum cünkü ben hayatında yokken bu şekilde doğumgünü kutlamaları olmamış.bu yüzden bana fikir...
  5. Doğum sonra ilk ilişkiye girdim kanamam yok

Doğum sonra ilk ilişkiye girdim kanamam yok

Ben yeni dogum yaptım 88 gunluk anneyim ilk çocuğum dün âdet oldum ilişki'ye girdim kanama yok artık ilk adetimi olmuş tum doğumdan sonra

Sayfayı Paylaş