gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğumdan sonra karnınız sarkmasın diye birşey yaptınızmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğumum çok yaklaştı ve çok kilo aldım.Acaba doğumdan sonra karnım sarkarmı diye düşünüp moralimi bozuyorum.Acaba böyle birşey olursa çaresi varmı? Siz göbeğiniz sarkmasın diye birşey yaptınızmı ?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben korse almistim ama pek giymedim ama sen al ve giyin:) Evde de mekik cektim yardimida oldu:)
    Kizim yaz ayinda dogmustu ve boll boool onunla yuruyuse gittim:)

doğumdan sonra karnınız sarkmasın diye birşey yaptınızmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat diye birşey var

hayat diye birşey var

Nedir ,ne oluyor,unuttunuz mu yoksa yaşadığınızı, günler ,kızgın küller gibi bütün duygularınızı kavurup öldürerek mi geçiyor üzerinizden ,arzuyla dudağınızı ısırdığınız olmuyor mu hiç ... bir müzik sesiyle söyle bir koltuğunuzda doğrulduğunuz,aniden bir yaz yağmuru gibi boşanıveren sebepsiz sevinçlere inanmıyor musunuz ,bir ağaç gölgesinde bir an durmak,bir akşam üstü denize...
  2. doğumdan sonra yeterli sütüm olsun diye nasıl beslenmeliyim

doğumdan sonra yeterli sütüm olsun diye nasıl beslenmeliyim

dogumdan sonra nasil kilo verilir doğum kiloları nasıl verilir doğumda kaç kilo doğumdan sonra kaç doğumda kaybedilir Doğum sonrası iyi ve doğru bir beslenme hem annenin vücudunun korunmasını, kilo kontrolünün sağlanmasını hem de bebek için daha fazla ve kaliteli süt üretimine yardımcı oluyor.Gebelik sırasında...
  3. Artık göbek diye birşeyiniz kalmayacak

Artık göbek diye birşeyiniz kalmayacak

göbek göbek deldirme videoları Melişler göbek yağlarınız eriyecek, karnınız dümdüz olacak ve göbek falan kalmayacak desem ne dersiniz?Keşkeeeee dediğinizi duyuyorum:DBuyrunuz:) Göbek ertimek de zor ama tekniğini bildikten sonra oldukca zevkli bir süreç. Göbek ertimek için yapmanız gereken sporlar, egzersizler haraketler oldukça basit bir anlatımla sunulmuş. Bu videoları izleyip...
  4. Parfüm Alerjisi Diye Birşey Var mı ?

Parfüm Alerjisi Diye Birşey Var mı ?

parfüm alerjisi alerji çeşitleri Şöyle yanınızdan geçen birinden gelen mis gibi bir parfüm kokusuyla kendinizden geçip, gidip sorsam da aynısından ben de alsam dediğiniz oldu mu hiç melekler ? Eğer siz de bir parfüm tutkunuysanız mutlaka olmuştur. Yalnız şöyle de birşey var ki özellikle hassas ciltli olanlarda parfüm alerjisi baş gösterebiliyor. Uzmanların yaptığı açıklamaya göre durum hayli...
  5. kolesterol hastalığı diye birşey yokmu?

kolesterol hastalığı diye birşey yokmu?

Ben anlamıyorum bazı doktorlar kolesterol var diyor bazıları yok diyor. Şimdi kolesterol hastalığı diye birşey varmı yokmu? Kafam karıştı doğrusu..:S

Sayfayı Paylaş