gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğumdan sonra ne zaman adet görülür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar kızlar ben 12 gün oldu doğum yapalı. Doğumdan sonra ilk alet ne zaman olunuyor ? Bilgi verir misiniz lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

doğumdan sonra ne zaman adet görülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum sonrası adetim ne zaman düzene girer

doğum sonrası adetim ne zaman düzene girer

adet ne zaman düzene girer doğumdan sonra adet ne zaman düzene girer nasıl doğum sonrası doğum yapan kadın görür Adetlerin Yeniden Başlaması Adetin yeniden başlaması ve düzenli hale gelmesi emzirme süresi ve sıklığına bağlıdır.İlk adet kanaması ortalama 3. aydan sonra başlar. Bu dönemde yumurtalarınız da çalışmaya başlar. Yani...
  2. Asılamadan sonra bebek ne zaman ultrasonda görülür?

Asılamadan sonra bebek ne zaman ultrasonda görülür?

aşılama sonrası bebek ne zaman görülür,aşılama sonrası ne zaman gebelik anlaşılır,aşılma sonrasında bebeği ultrasonda ne zaman görebilirim,aşılama sonrası bebeğin usg ile görüntülenmesi hakkında bilgiler Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl) başlamazsa doktorunuza...
  3. Doğumdan sonra ne zaman adet olunur?

Doğumdan sonra ne zaman adet olunur?

doğumdan sonra ilk adet kanaması,doğumdan sonra ne zaman adet olucam,doğumdan sonra ne zaman kanama başlar,doğumdan sonra adetin gelmemesi,doğum sonrası adet kanaması hakkında bilgiler Hem normal doğum hem sezaryen doğumdan hemen sonra başlayan kanama gideren azalır ve 30-40 gün kadar sürer, bu adet kanaması değildir, loşi adı verilen rahim içerisindeki kan ve doğumdan kalan kalıntıların...
  4. Doğumdan sonra ne zaman adet olurum?

Doğumdan sonra ne zaman adet olurum?

doğum sonrası ilk adet ne zaman olunur,doğum yaptım ne zaman adet olurum,doğumdan sonra adet ne zaman düzene girer,doğumdan sonra adette gecikme,doğumdan sonra adet kanaması hakkında bilgiler Hem normal doğum hem sezaryen doğumdan hemen sonra başlayan kanama gideren azalır ve 30-40 gün kadar sürer, bu adet kanaması değildir, loşi adı verilen rahim içerisindeki kan ve doğumdan kalan...
  5. Doğumdan Sonra Adet Düzensizliği Neden Olur?

Doğumdan Sonra Adet Düzensizliği Neden Olur?

Doğum, kadınların hayatındaki en önemli olaylardan bir tanesidir. Her ne kadar tüm aileyi etkilese de en sıkıntılı durumlarla kadınlar yüzleşmekte ve belki de bu olayın en keyifli yanını da kadınlar yaşamaktadır. Dünyaya bir bebek getirmek hem anne hem de baba adayları için büyük bir mutluluk kaynağı olsa da annelerin yaşadıkları ve alışıl olmadıkları yeni değişiklikler doğum ile birlikte...

Sayfayı Paylaş