gebe
  1. eylül25

eylül25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dogumdan sonra zayiflama yöntemleri

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında eylül25 tarafından paylaşıldı.

doğum sonrası zayıflama yöntemleri
    arkadaslar bana yardim edin lütfen 3 ay önce ikinci dogumumu yaptim 86 ile doguma girdim suan73 kilodayim cok yavas gidiyor kilolarim ,ilk dogumunda 3 ay sonra 18 kilom gitmisdi ,bu ikincida dahada yavas gidiyor ,neler yapabilirim bi kiprit kutusu peynir iki parmak kalinliginda domates disinda formüller varmi,karisimlar felan ,emziriyorum herseyide deneyemeiyorum,emziren anneler beni anlayacakdir

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cok guzel gidiyorsun cnm ben evliyim ama hala anne olmadım cnm
    bende kiloluyum herseyı yerım ama az hergun 1,30 saat yuruyus yapıyorum iyi oluyorrr
    tek diyebilecegım bu var

3. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 2 ay önce doğum yaptım 80 kiloydum şuan 60 kiloyum emzirdiğinden dolayı o kilon yavaş yavaş gider ben sadece çok yağlı yicekleri kızartmayı beyaz ekmeği şekeri hayatımdan çıkararak kilo werdim sana tawsiyem spor yap bol su iç gece bebeğini emzirmeye kalktıkça 2şer bardak su iç yeşillik ye çorba iç çavdarlı ruşeymli yada layt ekmek ye lifli olduklafı için tok tutarlar har öğünde iki dilimi aşma ama yaptığın herhangi bir işi sanki acelen warmış gibi hızlı hızlı yap kilo werirsin sakın kilo werme işini erteleme yoksa kilon üstünde kalır we kilo wermen çok zorlaşır en kolay kilo werebileceğin dönem bu dönem fırsatı kaçırma allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun canım

4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bende zayıflayamıyorum bii yemesem

5. sendy

sendy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canlarım sizde sirkeli suya başlayın sabah aç karnına ve akşam yatarken sıcak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı bal katın ve için faydasını göreceksiniz bende başladım hadi hep beraber ayıflamaya:dp178:

6. sabiha

sabiha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar bende dogum yaptım 4 ay oldu ve kılolarımdan bıktım herkesın cok kılo almıssın demesı cıldırtıyo benı banada yardım edın ne olur

dogumdan sonra zayiflama yöntemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dogumdan Sonra Hayat

Dogumdan Sonra Hayat

Kadının hayatındaki en özel dönemlerden biri hemilelik ve doğumdur. Değişen hormonlar, vücut yapısı ve hayatınıza katılan minik bebekten sonra yeni hayata nasıl adapte olacağınıza dair uzmanından bilgiler… Doğum sonrasında cinsel ilişki için ilk 6 hafta beklemeniz gerekir. Doktor kontrolüne gittiğinizde yapılan testler ve doğum türünüze göre süre uzayabilir ya da kısalabilir. Normal doğumda...
  2. Dogumdan Sonra Kilo Vermek

Dogumdan Sonra Kilo Vermek

Doğum sonrası kilo vermek ve bebeğinizin sağlıklı gelişimi için emzirmek en büyük yardımcınız. Uzmanın anne sütü ve doğum sonrası kilo vermenin püf noktaları... Hamilelik ve sonrasında yapılacakları anlatan Obezite ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, süt verme döneminin gebelikte alınan fazla kiloların verilmesi için bir şans olduğunu ifade ederek, "Normal bir kadın vücudu...
  3. Dogum Yöntemleri

Dogum Yöntemleri

Doğum hakkında bilgiler hanımlar.. Doğum, 37. gebelik haftasından sonra rahim kasının bir dizi istemsiz kasılmaları ile başlayan ve bebeğin anne vücudunu vajinal yoldan terk etmesi ile sonlanan bir olay. Sezaryen ise hamile bir bayanın bebeğinin vajinal yoldan dünyaya gelmesi değil de karın boşluğunun cerrahi olarak açılarak bebeğin alınması şeklindeki doğum yöntemi olarak tanımlanıyor....
  4. nefes alarak zayiflama yöntemini biliyor musunuz

nefes alarak zayiflama yöntemini biliyor musunuz

Nefes alarak zayıflama işlemi oldukça kolay ve istediğinize orantılı basit bir işlemdir önemli noktalara değinelim. Birçok insanı rahatsız eden göbeklenme dediğimiz karın bölgesinde yağlanma sorununa karşı önlem almak ve oluşmuş olan genişlemeyi tekrar eski hale getirmek için nefes tekniklerinden yararlanabilirsiniz. Üç aylık bir süreç içinde nefes teknikleri uygulamalarına ilaveten...
  5. KADIN DOGUM KONTROL YÖNTEMLERİ

KADIN DOGUM KONTROL YÖNTEMLERİ

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR KORUNMA YÖNTEMLERİ İSTİYORUM SPIRALDEN KORKUYORUM :(

Sayfayı Paylaş