gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dogumgunu-Pastasi

Konu, 'Macera Oyunları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[FLASH]http://www.oyuncinim.com/veri/dgunu.swf[/FLASH]

Dogumgunu-Pastasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KaryaĞdi Pastasi

KaryaĞdi Pastasi

§** 2 adet yumurta §** 1 paket sana yağ §** 3 fincan şeker §** 3 yemek kaşığı karbonat §** 1 paket vanilya §** 1 paket kabartma tozu §** Yeterince un Yapılışı Eritilmiş Sana yağına yumurta, şeker, kakao, vanilya, karbonat tozu ve yeterince unla birlikte yumuşak bir hamur yapılır. Yağlanmış tepsiye yuvarlanıp (şekilli) koyup pişirilir. 1 bardak şeker 1 bardak suyla hazırlanmış şerbete bastırıp...
  2. PortakaL Pastasi

PortakaL Pastasi

portakal pastasi Malzemeler: - 3 adet yumurta, - 7 corba kasıgı tozseker, - 7 corba kasıgı un, - 1 cay kaşıgı kabartma tozu, - 1 portakal kabugunun rendesi ve suyu. Sosu için: - 2 portakal suyu, - 1 portakal kabugu rendesi, - 5 yemek kasıgı tozseker. Yapılısı: Yumurtaların sarısını ve beyazını ayırın. Sarıları tozseker ile köpük haline gelinceye kadar çırpın. Beyazları kar haline gelinceye...
  3. Salata Pastasi

Salata Pastasi

Malzemeler - 1 kg patates, - 2 adet havuç, - ½ demet maydanoz, - ½ demet yeşil soğan, - 2 limon suyu, - 1 çay bardağı zeytinyağı, - 8-10 adet dilimlenmiş siyah zeytin, - 1 yemek kaşığı tuzot, - 6-7 dilim salam Hazırlanışı Patatesleri kabukları ile haşlayın. Haşlama suyuna 1 yemek kaşığı tuzot ilave edin. Zeytinyağı ve limon suyunu bir kasede karıştırın. Patatesleri soyup rendeleyin....
  4. eşime dogumgunu....

eşime dogumgunu....

merhaba kızlar yaklasık 15 gun sonra esımın dogumgunu ve ona farklı bır surprız yapmak ıstıyorum.hanı yemek dısında fıkırlerınız varsa paylasın lutfen...anlamlı mutlu olabılecegı bırsey gunlerdır dusunuyorum ama bulamadım...yardımlarınızı beklıyorum:)

Sayfayı Paylaş