gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Doğumu Kolaylaştıran Çorba Tarifi Burada Melekler!

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

doğumu kolaylaştırmanın yolları, doğumu kolaylaştırmak için, kolay doğum nasıl yapılır
    Sevgili melekler, anne adaylarının zaman ilerledikçe en çok korkuya kapıldıkları şey doğum olayıdır. Nasıl olacak, uzun mu sürecek, çok acı çekecek miyim diye düşüncelere kapılan anne adaylarının bir kısmı depresyona dahi girebilir. Öncelikle böyle bir korkuya kapılmalarının yersiz olduğunu, sakin ve kendinden emin bir şekilde davrandıkları sürece herşeyin yolunda gideceğini belirtelim. Bunun dışında doğumu kolaylaştırıcı etkisi bilinen çamfıstığıyla yapılmış bir çorba tarifi verelim sizlere...

çorba.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Doğumu Kolaylaştıran Çorba Tarifi Burada Melekler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumu kolaylaştıran dua

Doğumu kolaylaştıran dua

doğumu kolaylaştıran şeyler doğuma giderken okunacak dua doğumu kolaylaştıran dua dualar doğuma giderken okunacak dualar HANIMLAR NAZAR DEYMESİN BENİM DOĞUMUM ÇOK KOLAY OLDU ALLAHIMA ŞÜKÜR.ÇOK DUA EDİN.KURAN-I KERİM OKUYUN.NAMAZ KILIN.ÇÜNKÜ ALLAH TAN BAŞKA YARDIM EDEN YOKTUR. BEN DOĞUMA GİDERKEN YASİN-İ ŞERİF OKUDUM AMA YASİN-İ ŞERİF TE GEÇEN HER MÜBİN DE BİR TANE PİRİNÇ AĞZIMA ATTIM. 7 TANE...
  2. İngilizce Doğa Sloganları  Burada Melekler...

İngilizce Doğa Sloganları Burada Melekler...

ingilizce doğa sloganları, anlamları, türkçe çevirileri, manaları, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Doğayı günden güne ellerimizle mahvediyoruz melekler .Bunun için zaman zaman protesto yürüyüşleri ve hareketleri oluyor,tvlerden takip edersiniz.İşte oralarda kullanılan doğayla ilgili sloganlardan sizlere örnekler vermek istiyoruz.Biz de doğaya sahip çıkalım lütfen :) 1. A...
  3. Hamile Melekler Buraya Doğumun Başlama Belirtileri Burada...

Hamile Melekler Buraya Doğumun Başlama Belirtileri Burada...

doğum belirtileri,doğum belirtileri suyun gelmesi, Doğumu az kalan melekler artık yavaş yavaş doğum telaşınız başlamıştır.Doğumun başlama belirtilerini sizler biliyor musunuz bir sefer doğum yapmış hemen herkes belirtileri tahmin edebilir ama ilk defa doğum yapacak ve nasıl bir şey olduğunu bilmeyen pek çok anne adayı vardır aramızda şimdi cici anne adayları için doğumun başlama...
  4. Doğum Yapacak Melekler Buraya İşte Sizlere Özel Loğusa  Şerbeti ve Tarifi

Doğum Yapacak Melekler Buraya İşte Sizlere Özel Loğusa Şerbeti ve Tarifi

loğusa şerbeti,loğusa şerbeti tarifi, Arkadaşlar lohusalık deyince aklımıza hemen şöyle güzel bir lohusa şerbeti gelir artık gelenekselleşmiş bir lezzettir.Peki ama lohusa şerbeti nedir ve neden lohusa anneler için hemen bu şerbet hazırlanır bakalım neden miş bilmeyenler için lohusa şerbetinin tarifide burada sizlerde deneyin; Büyükler, Lohusa şekerinin süt yapma özelliğine sahip olduğunu...
  5. Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Nasıl Yapılır Un Tarhanası Tarifi Resimli Oruçluyken canınız tarhana çorbası mı istedi, ne yalan söyliyim benim de dün canım çok tarhana çorbası çekti, anneme iftar sofrası için tarhana yapmasını söyledim yaptıda sağolsun:) Benim gibi tarhana çorbası isteyen tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, ben de bu sayfamızda ev yapımı un tarhana çorbası tarifi vermek...

Sayfayı Paylaş