gebe
  1. mehmu08

mehmu08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Doğumu kolaylaştıran dua

Konu, 'Gebelik' kısmında mehmu08 tarafından paylaşıldı.

doğumu kolaylaştıran şeyler doğuma giderken okunacak dua doğumu kolaylaştıran dua dualar doğuma giderken okunacak dualar HANIMLAR NAZAR DEYMESİN BENİM DOĞUMUM ÇOK KOLAY OLDU ALLAHIMA ŞÜKÜR.ÇOK DUA EDİN.KURAN-I KERİM OKUYUN.NAMAZ KILIN.ÇÜNKÜ ALLAH TAN BAŞKA YARDIM EDEN YOKTUR. BEN DOĞUMA GİDERKEN YASİN-İ ŞERİF OKUDUM AMA YASİN-İ ŞERİF TE GEÇEN HER MÜBİN DE BİR TANE PİRİNÇ AĞZIMA ATTIM. 7 TANE MÜBİN OLDUĞU İÇİN 7 PİRİNÇ YEDİM.AMA BUNU TAM AĞRILARINIZ BAŞLADIĞINDA YAPIN YANİ HASTANEYE GİTMEDEN ÖNCE.
    BİRDE AŞAĞIDAKİ DUAYI OKUDUM SÜREKLİ.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

Doğum sırasında okunacak duayı, Efendimiz şöyle tavsiye buyurmuştur:
    l- Doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur. Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
    "İnne rabbekümüllahüllezı halekas semavati vel erda fı sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasısev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemın"(A'raf suresi 54. ayet)
    Meali :
    Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah'tır. Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir. Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O'nundur. Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir. (A'raf suresi, 54)

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler

Doğumu kolaylaştıran dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumu kolaylaştıran 30 uygulama

Doğumu kolaylaştıran 30 uygulama

doğumu kolaylaştıran dua normal doğumu kolaylaştıran dua jel normal jel faktörler Sevgili hamişlerim bakın sizlere çok değerli bir konu açıyorum.Buyurun okuyalım bebisim DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN 30 UYGULAMA 1.Hamile kalmadan önce kendinizle ilgili çalışın. Geçmişten getirdiğimiz birçok negatif olay anneliği, babalığı ve aile olma kavramlarını etkiler. Bu negatif yüklerden profesyonel terapi...
  2. doğumu kolaylaştırmak için okunacak dua..!

doğumu kolaylaştırmak için okunacak dua..!

doğum için dualar, anlamları, türkçe okunuşları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. " bi çok kadınlarımız bilirki doğum yapmak çok zordur. sırf zorluğu yüzünden kadının yaptıgı her doğumda günahları allah tarafından silinir... allah hamile kalan kadınlarımıza hayırlı evlatlar doğurmayı nasip etsin işallah... "bismillahirramanirrahim" "bismikellahümme...
  3. Doğumu kolaylaştıran karışımlar

Doğumu kolaylaştıran karışımlar

doğumun kolay olması doğumu kolaylaştıran bitkiler kolay doğum kürleri sevgili hamiş meeklerimizz hepinizz gün sayıyorsunuz doğum içinn bi çoğunuzda korkuyorsunzu tabii acaba nasıl doğum yapıcam diye :D:D allah herkese kolay doğumlar nasip etsinn şimdi size bazı bitki karışımları sunacağımm umarım işinize yarar meleklerr 1. dere otu yağı kaz yağından sürülür ve içilir 2. ayva suyu ,...
  4. Normal Doğumu Kolaylaştıran Yöntemler Sayesinde Acısız Doğum

Normal Doğumu Kolaylaştıran Yöntemler Sayesinde Acısız Doğum

normal doğumu kolaylaştıran yöntemler normal doğumu kolaylaştırmanın yolları Sevgili melekler, gebeyseniz ve meleğinize kavuşmanıza az bir zaman kalmışsa, normal doğum konusunda bazı tedirginlikler ve korkular yaşıyor olabilirsiniz. Oysa uygulayabileceğiniz bazı doğum teknikleri ile doğumu minimum acıyla ya da hiç acısız yaşayabilirsiniz. Bu konumuzda normal doğumu kolaylaştıran yöntemler ile...
  5. Doğumu Kolaylaştıran Çorba Tarifi Burada Melekler!

Doğumu Kolaylaştıran Çorba Tarifi Burada Melekler!

doğumu kolaylaştırmanın yolları, doğumu kolaylaştırmak için, kolay doğum nasıl yapılır Sevgili melekler, anne adaylarının zaman ilerledikçe en çok korkuya kapıldıkları şey doğum olayıdır. Nasıl olacak, uzun mu sürecek, çok acı çekecek miyim diye düşüncelere kapılan anne adaylarının bir kısmı depresyona dahi girebilir. Öncelikle böyle bir korkuya kapılmalarının yersiz olduğunu, sakin ve...

Sayfayı Paylaş