gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Doğumu kolaylaştıran karışımlar

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

doğumun kolay olması doğumu kolaylaştıran bitkiler kolay doğum kürleri

sevgili hamiş meeklerimizz hepinizz gün sayıyorsunuz doğum içinn bi çoğunuzda korkuyorsunzu tabii acaba nasıl doğum yapıcam diye :D:D allah herkese kolay doğumlar nasip etsinn

şimdi size bazı bitki karışımları sunacağımm umarım işinize yarar meleklerr

1. dere otu yağı kaz yağından sürülür ve içilir

2. ayva suyu , keten tohumu suyu ve çemen suyuu içilir ve sebze yemekerli yeniz bu sulardan içilmeyede devam edilir

3. kabızlık yapan yiyecekelerden perhiz olunur

4. çemen kaynatılarak 2 veya 3 su bardağı içilirse doğumu kolaylaştırır çocuğu kaydırır

bunlar bendeki bir kitapda yazann karışımalr melekler umarım işinize yarar sağlıkla doğum yapın inşallah

Doğumu kolaylaştıran karışımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumu kolaylaştıran dua

Doğumu kolaylaştıran dua

doğumu kolaylaştıran şeyler doğuma giderken okunacak dua doğumu kolaylaştıran dua dualar doğuma giderken okunacak dualar HANIMLAR NAZAR DEYMESİN BENİM DOĞUMUM ÇOK KOLAY OLDU ALLAHIMA ŞÜKÜR.ÇOK DUA EDİN.KURAN-I KERİM OKUYUN.NAMAZ KILIN.ÇÜNKÜ ALLAH TAN BAŞKA YARDIM EDEN YOKTUR. BEN DOĞUMA GİDERKEN YASİN-İ ŞERİF OKUDUM AMA YASİN-İ ŞERİF TE GEÇEN HER MÜBİN DE BİR TANE PİRİNÇ AĞZIMA ATTIM. 7 TANE...
  2. ünlülerin karışımını yapmışlar

ünlülerin karışımını yapmışlar

Bir ünlüyü almışlar diğeriyle karıştırmışlar ortaya bu görüntüler çıkmış komik olmuşlar hakkatten bakın bakalım siz ne düşüneceksiniz.
  3. Doğumu kolaylaştıran 30 uygulama

Doğumu kolaylaştıran 30 uygulama

doğumu kolaylaştıran dua normal doğumu kolaylaştıran dua jel normal jel faktörler Sevgili hamişlerim bakın sizlere çok değerli bir konu açıyorum.Buyurun okuyalım bebisim DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN 30 UYGULAMA 1.Hamile kalmadan önce kendinizle ilgili çalışın. Geçmişten getirdiğimiz birçok negatif olay anneliği, babalığı ve aile olma kavramlarını etkiler. Bu negatif yüklerden profesyonel terapi...
  4. Normal Doğumu Kolaylaştıran Yöntemler Sayesinde Acısız Doğum

Normal Doğumu Kolaylaştıran Yöntemler Sayesinde Acısız Doğum

normal doğumu kolaylaştıran yöntemler normal doğumu kolaylaştırmanın yolları Sevgili melekler, gebeyseniz ve meleğinize kavuşmanıza az bir zaman kalmışsa, normal doğum konusunda bazı tedirginlikler ve korkular yaşıyor olabilirsiniz. Oysa uygulayabileceğiniz bazı doğum teknikleri ile doğumu minimum acıyla ya da hiç acısız yaşayabilirsiniz. Bu konumuzda normal doğumu kolaylaştıran yöntemler ile...
  5. Doğumu Kolaylaştıran Çorba Tarifi Burada Melekler!

Doğumu Kolaylaştıran Çorba Tarifi Burada Melekler!

doğumu kolaylaştırmanın yolları, doğumu kolaylaştırmak için, kolay doğum nasıl yapılır Sevgili melekler, anne adaylarının zaman ilerledikçe en çok korkuya kapıldıkları şey doğum olayıdır. Nasıl olacak, uzun mu sürecek, çok acı çekecek miyim diye düşüncelere kapılan anne adaylarının bir kısmı depresyona dahi girebilir. Öncelikle böyle bir korkuya kapılmalarının yersiz olduğunu, sakin ve...

Sayfayı Paylaş