gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

doğumu nerede yapacaksınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

doğum yöntemleri normal doğum

arkadaşlar selam;
    doğumu nerede gerçekleştiriceksiniz karar verdinizmi?
    ben kozyatağı central da yaptım ve çok memnun kaldım

doğumu nerede yapacaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler de doğum yapacak..

Erkekler de doğum yapacak..

Erkekler de doğum yapacak Alman sosyolog, bugünün ve geleceğin cinselliği konusunda oluşan düşünceleri bir kitapta topladı… 13 Mart 2007 Salı 21:00 Alman sosyolog Klaus Fieseler, cinsellik uzmanları, sokaktan insanlar ve psikologlarla yaptığı röportajlardan oluşan kitabında mitlerin temelini araştırmaya çalıştı. Gelecek konusunda düşüncelere göre, 2020′de zenginler gen teknolojisi sayesinde...
  2. doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

öğretmenlerin doğum izni öğretmenlerin doğum izni yönetmeliği süt yönetmeliği öğretmenlerde 2010 size öğretmenlerin doğum izinleriyle ilgili bulduğum tüm mevzuat yönetmelik ve izinleri paslıyorum. :) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun konuya ilişkin 104 ve 108'inci maddeleri Doğum Sebebiyle Verilecek Mazeret İzni: Madde 104- A) Memura doğum yapmasından önce 8 hafta ve doğum yaptığı...
  3. Askerliğimi nerede yapacağım

Askerliğimi nerede yapacağım

ARkadaşlarım askerliğimi nerede hangi şehirde yapacağımı öğrenebileceğim bir link var mı bu hususta bana yardım eder misiniz lütfen. Teşekkür ediyorum.
  4. 2012 aralıkta doğum yapacaklar

2012 aralıkta doğum yapacaklar

merhaba arkadaşlar.10haftalık hamileyim.heyecanlıyım tabiki...görüşlerimizi tecrübelerimizi burda paylaşalım olmazmı???anne adaylarını bekliyorum...:bebem:
  5. Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Sevgili gebe meleklerimiz, artık gün sayıyor, minik bebeğinizi kucağınıza almak için sabırsızlanıyorsunuz, biliyoruz :) Allah hepinizi sağlıkla bebeklerinize kavuştursun inşaallah :) Sizden ricamız doğumu yapacağınız yerle ilgili bilgileri ve nedenlerini paylaşmanız. Zira bu bilgiler sizin oturduğunuz şehirlerde oturanlara da ışık tutacaktır, fikir olacaktır. :tik: Evet, kısmetse doğum...

Sayfayı Paylaş