gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

doğurdu Vücudu bozuldu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

mankenlerinde bu sorunu var maalesef.... Heidi Klum işini kaybetmeyle karşıkarşıya mı haberimizde....
    TOP MODELE ŞOK SUÇLAMA!
    ÜNLÜ TOP MODEL HEİDİ KLUM, ALMANYA’DA BAZI SUÇLAMALARLA KARŞI KARŞIYA KALDI....

Dünyanın en ünlü topmodellerinden Heidi Klum, memleketi Almanya’da şişman suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı. Ünlü moda tasarımcısı Wolfgang Joop, bir dergiye verdiği röportajda, “Heidi, çok şişmanladı. Boyu çok kısa. Göğüsleri ve kalçası da anne olduktan sonra çok büyüdü. Artık podyuma çıkmamalı” dedi. Bunun üzerine 35 yaşındaki model, hiç diyet yapmadığını, bundan sonra da yapmayacağını ve 80 yaşına kadar defilelere katılmak istediğini söyledi. Üç çocuk annesi olan Alman topmodel yıldayaklaşık 7 milyon dolar kazanıyor.

doğurdu Vücudu bozuldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moraliniz Bozulunca Ne Yaparsınız..

Moraliniz Bozulunca Ne Yaparsınız..

Moraliniz Bozulunca Ne Yaparsınız..
  2. Altız doğurdu

Altız doğurdu

Dört kız iki erkek doğuran kadın 4 milyarda bir olacak bir rekora da imza atmış oldu. Almanya'nın başkenti Berlin'de bir kadın altız doğurdu. Charite hastanesinden yapılan açıklamada, 4 kız ve 2 erkek bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu ve ağırlıklarının 800 ile 900 gram arasında değiştiği bildirildi. Hastane Müdürü Prof. Ulrich Frei, annenin ve çocukların dinlenmeye ihtiyaçları olduğu...
  3. Araları Bozuldu

Araları Bozuldu

ünlü şarkıcı Demet Akalın dostu Alişan ile arasına karakedi mi girdi.... 'DEMET'LE BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİM!' ALİŞAN 'MEGA MAGAZİN' KAMERALARINA YAPTIĞI ÖZEL AÇIKLAMADA, ESKİDEN ARALARINDAN SU SIZMAYAN DEMET AKALIN'LA BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİNİ AÇIKLADI. Yaz aylarında önce beach'te kebap yedi diye Demet Akalın tarafından çekilen telefon mesajında 'sen ne biçim bir hayvansın' yazdığı ortaya...
  4. Cemre'nin Psikolojisi Bozuldu !

Cemre'nin Psikolojisi Bozuldu !

kuzey güney cemre öykü karayel merve boluğur haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Eylül ayında ekranlara gelmeye başlayan ve ilk günden itibaren seyircinin vazgeçilmez dizilerinden biri olmayı başaran Kuzey Güney dizisi, oyuncularıyla gündemde olmaya devam ediyor. Dizinin televizyonlara kazandırdığı Öykü Karayel 'e izleyici bir türlü alışamamış. Bunun üzerine diziye Merve...
  5. Psikolojim bozuldu :(

Psikolojim bozuldu :(

merhaba ben 20 yaşındayım. Üniversitede okuyorum ve cinselliği tanıyorum. Ancak anne ve babamı küçüklüğümden beri her cinsel birleşmelerine şahit oluyorum yani hep seslerini duyuyorum. Gizli yapma konusunda biraz özensiz davranıyolar ama daha çok benim ani uyanmalarım etkili oluyo.Ama bu son olay beni gerçekten sarstı ailemin yanına tatile geldim ve gece henüz kardeşim ve ben uyumadan...

Sayfayı Paylaş