gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - A Bebem

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Biliyorum cok dertlisin Yalan soyleyip seni kandirmislar Herkezi kara sanma
    Inan bana beyazlarda var

A bebem sana nasil kiymislar
    Yuzune hicmi bakmamislar
    Ben seni severim X2
    Gogsume alirim
    Orada olenedek saklarim

Kalbime girdin helal olsun
    Herkez benim gibi bir sen bulsun
    Soy adimi verecegim X2
    Olenedek sevecegim
    Seni uzenler beter olsun
    (Seni uzenler bela bulsun)

Doğuş - A Bebem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßeLeN' den bebelere şapkalar..

ßeLeN' den bebelere şapkalar..

Güzel mi güzel modelleri sizlerde görün iştedim.. yavrucaklarınıza şapkalar.. ben çok beğendim hepsi ayrı güzeller. bunun çantası bile var :) :) bununda :) Çok güzeller ama değil mi?
  2. Bebelere Bereler

Bebelere Bereler

Dünyanın en masumları onlar.Hepsi birer melek:)Bu dünya tatlısı meleklerimizi soğuklardan koruyalım.Onlara cicili bicili bu berelerden örelim.Hepsi ne kaddar şirin ve tatlı durmuyorlarmı? Sizlerinde bebekleri bunlar kadar şirin olabilir hanımlar:)
  3. Bebelere Pikeler..

Bebelere Pikeler..

Bebek sevesim geldi bu pikeleri görünce.. Bebeklerimize bahar aylarında üzerlerine pikelerini örtmek onlar için daha sağlıklı battaniye örtsek sıcakdan, çarşaf örtsek soğuktan hasta olma ihtimalleri var. Ama en iyi pike örtmek, bahar mevsimlerinde en kullanışlı olan pikelerdir.
  4. bebeler...

bebeler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş