gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Adımı Çok Anacaksın

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kahroldum, her gün yana yana Ziyan oldum, heba oldum Değer miydi yaptıklarına,
    Bir ben daha bulabilirmisin

Her günüm ziyan, zehir
    Her yanım sen kokuyor
    Sersefil bir haldeyim
    Yoksun yanımda...

Huzurum kalmadı artık
    Neyim varsa aldında gittin
    Adını koyamıyorum insafsız

Sende bir gün bulacaksın
    Adımı çok anacaksın
    Hazin bir aşk diye yanacaksın

Doğuş - Adımı Çok Anacaksın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Gelmezsin

Doğuş - Gelmezsin

doğuş sevmezsin ömre bedel ömrümün kıyafetleri doğuş sevsende Akşam olur penceremde Güneş doğmaz odama yine Karanlığa hapsolmuşum Ağıt yakar yalnızlık yine Mutsuzluk sardı beni Umutsuzluk hep peşimde Aylar yıllara vuruyor Sebebini çözmüş değilim İstesem de gelemezsin Sevsen de sevmezsin Yanlışı affetmezsin Sevdiğimi görmezsin Parçalanırım, dağlanırım Pişmanlığıma ağlarım Son bir defa...
  2. Doğuş - Gamsız

Doğuş - Gamsız

Ilk defa inanir oldum aska Oda bana darbesini vurdu Bak simdi yarim kaldim yine Bilemem belkide o böyle mutlu 2x Gamsiz vicdansiz Ben sensiz ne yaparim simdi Beni acilarla basbasa Biraktin neden 2x Neden neden ben sana ne yapmistim Tek suçum seni çilginca sevmekti
  3. Doğuş - Çizgi

Doğuş - Çizgi

Yakmadı mı seni benim ayrılığım Yıkmadı mı beni senin ayrılığın Ne istiyorsun benden hala Alacakların bitmedi mi Gönül sayfamdaki yerini Sen istedinde ben silmedim mi Hi ha hakikat, hi ha hakikat Çizgi değil mi bizim yaşadıklarımız Sınır ötesinde yer bulamayız mı Darbe yemiş aşkların arasında Tekrar birbirimizi bulamayız mı Aşkı istiyorsan eğer yüreğinde ara Çizgi değil mi bizim...
  4. Hakan Altun - Ah Be Anacağım

Hakan Altun - Ah Be Anacağım

Mahalleden bir gacıya Tarız oldum yanmışım Anam bu iş olmaz diyor Şaşırmışım kalmışım Ateş yandı sönmüyor ki Çıra gibi yanmışım Kara sevda söz dinlemez Ben bu aşka dalmışım Ah be anacığım eh be anacığım Ben bu gacıya yanmışım As be anacığım sus be anacığım Ben bu gacıyı alacağım x 2 Mahallenin efendisi Namı değer biriyim Façam düzgün dile destan Her halimden belliyim Sevdim anam çok mu...
  5. Doğuş geliyor

Doğuş geliyor

ünlü şarkıcı doğud halkın ve gencçkızların gönlünde bir taht kurmuştu şimdi yeni, albüm çalışmaları ile pek yakında sevenlerinin karşısında olacak..... DOĞUŞ MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK YENİ ALBÜM ÇIKARAN ŞARKICI ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Kariyerinin onbirinci yılında onbirinci albümünü yayınlayan Doğuş, 'Onbir de Bir' isimli albümüyle Şafak Karaman'ın 'Müzik Dergisi' programına konuk...

Sayfayı Paylaş