gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Başka Kapıya

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bana kendini kandırdın Farklı gözüküp inandırdın Kim bilir kaç can yaktın
    Sorumsuzluğun üze dursun

Oyununu iyi oyna
    Oyuncaksız kalma sonra
    Her gördüğüne asılma
    Arsızlaşırsın sonra

Başka kapıya canım,
    Başka kapıya
    Senden bana fayda yok
    Ardına bakma

Doğuş - Başka Kapıya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sur kapıları

Sur kapıları

Rüyada büyük sokak veya sur kapilarinin tabiri, sehir ve kasaba kapilarinin tabiri gibidir. Bundan dolayi bir kimsenin gündüz vakti bu kapilan kapanmis olarak görmesi, sehrin kapilarinin kapanmasini icab ettirecek bir Surette sehirde bir hadisenin olmasina isarettir. Bazen de bu kapilan görmek, rüya sahibinin barindigi meskenine isarettir. Bu kapilar yenilik ve eskilik gibi seylerden meydana...
  2. Tasarruflu kapılar

Tasarruflu kapılar

tasarruflu icatlar Geçebileceğiniz şekilde açılabilen otomatik kapılar..Yatay çubukların uçlarında bulunan sensörler sayesinde çubuklar geçeceğiniz kadar açılıp, ısı yalıtımında yüksek başarı sağlıyorlar.
  3. Kapılarınızın süsü

Kapılarınızın süsü

Kapı süslerini seven meleklerimiz için birbirinden değişik kapı süsü modellerini paylaşmak istiyorum. Ev içi kapılarınızda yada dış kapınızın ister iç cephesinde,ister dış cephesinde kullanarak,hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.Yada sadece özel günlerde kapınızı şenlendirebilirsiniz.İşte birbirinden güzel kapı süsü modelleri...
  4. Cam kapılar

Cam kapılar

cam kapılar cam kapı modelleri Rengarenk modelleri farklı kesimleriyle ahşap kapı sevmeyenler için bu cam tarzında kapılar sizler için güzel bir şeçim olur.Hem evinizin kapıları daha şık olsun isteyenler varsa bile bu modellerden yararlanabilirler...
  5. Ayakkabılar kapıya

Ayakkabılar kapıya

ayakkabılar,ayakkabı dolabı,ayakkabı dolapları modeller,ayakkabı dolapları,ayakkabılık Artık ayakkabıları dolapları evlere sığmayanlar için :D:D

Sayfayı Paylaş