gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Ben Sensiz Ne Yaparım

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu kadar uzak olacak ne vardı Gittin oraya beni de al yanına Ben hep burdamı kalacak
    Hüzünle mi ağlayacak

Ne zaman dertler bitecek
    Ne zaman öleceğim
    Dağları geçerim yolları aşarım
    Sevdiğim sana gelmek için bedenimden vazgeçerim

Ben sensiz ne yaparım gece gündüz ağlarım
    Eğer sen cehennemliksen senin için ben yanarım

Ne vardı sanki neden aldı Allah seni
    Gücüm kalmadı beni de alsa bari
    Ben sensiz ne yaparım gece gündüz ağlarım
    Eğer sen cehennemliksen senin için ben yanarım

Şiir:
    Sen benim aldığım soluk,içtiğim su gibiydin
    Ama şimdi yoksun,şunu bilmelisin ki artık ben de yokum,yokum
    Allahım isyanım sana değil kendime
    Ama onu bana vermiyorsan beni de al beni de al beni de

Doğuş - Ben Sensiz Ne Yaparım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yaparsınız?

Ne yaparsınız?

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor. Ne Yaparsınız?
  2. Doğuş - Sensiz Ne Yaparım

Doğuş - Sensiz Ne Yaparım

Bu kadar uzak olacak ne vardı Gittin oraya beni de al yanına Ben hep burda mı kalacak Hüzünle mi ağlayacak Ne zaman dertler bitecek Ne zaman öleceğim Dağlar geçerim yollar eşerim Sevdiğim sana gelmek için Bedenimden vazgeçerim Ben sensiz ne yaparım Gece gündüz ağlarım Eğer sen cehennemliksen Senin için ben yanarım Ne vardı sanki neden aldı Allah seni Gücüm kalmadı beni de alsa bari Ben...
  3. Nede sensiz !..

Nede sensiz !..

Bilinmez diyarlara Ebediyete göç ediyorum Mutluyken mutsuz oldum Şimdi sensiz gidiyorum. Hani söz vermiştik birbirimize hiç ayrılmayacağız diye Mutluluk diyarında Hep beraber olacağız diye Şimdi sensizim , sende bensiz Mutsuzum sensiz , sevgisiz Umutsuz yarınlar var önümde Artık ne senle olabiliyorum NEDE SENSİZ ! alıntı
  4. Ne senle ne sensiz..

Ne senle ne sensiz..

Yaptığı herşeye karşı ben sustum ! Birgün intikam alıcak gibi... Alamadım bahsettiğim intikamı. Çünkü sustuğumda bitmemişti sevdam ! Keşke bitseydi sustuğum zaman... Bir daha onun ismini bile ağzıma almasaydım ... Keşke...Keşke... Keşkelerde kaldı ama sadece ... Unutamadım işte ! Aldatmasına rağmen unutamadım ! ''Bana geri dön ! Affet ! '' diyor ama yapamıyorum... Ne onu...
  5. ne seninle nede sensiz

ne seninle nede sensiz

yok olmuyor ben sana inanamıyorum sayende şaşkınım ve gecelerce ağlarım ne seninle nede sensiz denedim olmuyor çaresizim en sonunda sildim attım söküp aldın içimden ismini bana bunu sen öğrettin sende beni böyle sildin yinede içimde bir acı senden kaldı... ne seninle nede sensiz denedim olmuyor çaresizim en sonunda sildim attım söküp aldın içimden ismini bak gözlerime...

Sayfayı Paylaş