gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Doğuş boşandı!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

esra ceyhan yeniden evlendimi doğuşun evliliği esra ceyhan evlendimi

Evlilikleri çok bile sürdü doğuş daha öncede açıklamıştı ben eşim beni istiyo diye evliliğimi sürdürmeye çalışıyorum demişti haklarında hayırlısı..

ÜNLÜ ŞARKICI DOĞUŞ, EŞİ ŞEYMA UYGUN'DAN BOŞANDI. UYGUN'A AYLIK BİN TL NAFAKA BAĞLANDI.
    BU MUTLULUK MAZİDE KALDI

Ünlü şarkıcı Doğuş, 3 yıldır evli olduğu Şeyma Uygun'dan dün Kadıköy 5. Aile Mahkemesi'nde görülen davayla boşandı. Basına kapalı gerçeleşen duruşmaya çift karşılıklı olarak anlaştığını bildirdi.

Mahkeme, Şeyma Uygun'a aylık bin TL nafaka bağladı. Çift, adliye kapısından çıktıktan sonra ayrı yönlere gitti. Doğuş basın mensuplarının soruları karşısında suskunluğunu korurken Şeyma Uygun anlaşmalı olarak boşandıklarını söyledi. Uygun, üzgün olmadığını da kaydetti.

Doğuş'un gelgitli boşanma hikayesi

Menajeri Serdar Uygun'un kızı Şeyma ile 2006'da evlenen Doğuş, nikahtan bir yıl sonra 'eşinin kıskançlıklarından sıkıldığını' belirterek boşanma davası açmıştı. O dönem, ailelerin araya girmesiyle devam eden evlilik, 4 ay önce yine sarsıldı. Doğuş da boşanma işlemleri başlatması için avukatına talimat verdi. Hayatıyla ilgili büyük kararlar aldığını açıklayan Doğuş, "Dört aydır Amsterdam'dayım ve ayrıldıktan sonra buraya yerleşeceğim. Şu sıralar yeni albümümü bitirmek için çalışıyorum" demişti. Evlilik birliğini devam ettirmeye çalışan çift tekrar bir anlaşmazlık yaşayınca 2009 yılında Kadıköy Adliyesi'ne gelerek boşanma davası açtılar. Boşanma dilekçesinde çiftin anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdikleri ve evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçeleri yer almıştı.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Sonu belli bir başlangıca imza atılmıştı ve baştan belli olan son şuan yaşanıyor....

Doğuş boşandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Dalga

Doğuş - Dalga

Aşık olursun sevdiğini sanırsın Gerçeği bulduğunda Bulduğunu sanırsın Hüzün öyle bir dalga alıp Götürür uzaklara sus Sevgiyi veren aşklar zamanla yavaşlar Sahte yüzler meleğe bürünmüşler.
  2. Doğuş - Bıktım

Doğuş - Bıktım

Derdime dert katamam Inan arkandan aglayamam Cok düsündüm Yarardan çok zararla dolusun Kiziyorum simdi kendime Nasil düstüm ben bu hale Sana mi yanayim, bana mi yanayim Söyle söyle kime yanayim Biktim senin gibi yalanci bahardan [x4] Biktim yüzsüz insafsiz olandan [x4] Her seyi son deyip af dilersiniz [x4] Kancikca hançeri vurana kadar [x4]
  3. doğuştan kör

doğuştan kör

Ingiltere'de Brooklyn köprüsünde bri bahar günü kör bir adam dilencilik yapiyormuş. Dizlerinin üzerindeki tabelada ise büyük harflerle DOĞUŞTAN KÖR yazılı imiş. Köprüden geçen bir çok insan bu acıklı manzaraya rağmen dilenciye para vermeden köprüden geçip giderken bir reklamcı durumu görmüş. Dilencinin dizleri üzerindeki DOĞUŞTAN KÖR yazılı tabelayı eline almış, arkasını cevirip bri şeyler...
  4. Sarıgül boşandı

Sarıgül boşandı

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile eşi Aylin Kotil Sarıgül boşandı. Mustafa Sarıgül'ün avukatı Muhittin Alioğlu ile Aylin Kotil Sarıgül'ün avukatı Nail Keçeli tarafından yapılan yazılı açıklamada, Sarıgül çiftinin, müştereken aldıkları kararla, anlaşarak, ayrılma talebiyle Tuzla Aile Mahkemesine müracaat ettikleri belirtildi. Açıklamada, Tuzla Aile Mahkemesinin, talebi uygun bularak,...
  5. madonna boşandı

madonna boşandı

Pop yıldızı Madonna ve yönetmen Guy Ritchie boşandı. Madonna (50) ve Ritchie'nin (40) evliliklerine son verdiği, Londra mahkemesi tarafından bu sabah açıklandı. Çocukların ya da servetin paylaşımı konusunda bilgi verilmedi. İngiliz yönetmen ve Madonna 22 Aralık 2000'de İskoçya'da bir şatoda evlenmişti. Londra'da yaşayan çiftin evliliğinde ciddi sorunlar olduğu söylentileri son aylarda...

Sayfayı Paylaş