gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Bunun Adına Yürek Derler

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cözülmek bilmiyor dertlerim cözülmedi zaten hic bilemem ne güzel herseyimizi paylasmisken
    nasil da bir anda beni harcadin
    aslinda sen kendini harcadin

bunun adina yürek derler
    öyle bir anda silemezler
    biz burada neciyiz neyiz
    seversek bir defa severiz
    2x

ey sevgilim duy sesimi

cözülmek bilmiyor dertlerim
    cözülmedi zaten hic bilemem
    ne güzel herseyimizi paylasmisken
    nasil da bir anda beni harcadin

bunun adina yürek derler
    öyle bir anda silemezler
    biz burada neciyiz neyiz
    seversek bir defa (ölümüne) severiz
    4x
    seversek ölümüne severiz

bunun adina yürek derler
    öyle bir anda silemezler
    biz burada neyiz neciyiz
    seversek bir defa
    seversek ölümüne
    seversek allahina kadar severiz!

Doğuş - Bunun Adına Yürek Derler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Yan Yüreğim

Doğuş - Yan Yüreğim

yan yüreğim akor Umutlarim gitti birer birer Hayallerim gitti birer birer Gidisin bitisin ne olur gitme Beni benle çaresiz birakma Yan yüregim yan Acisiyla parçalan Yan kimin umrunda Sen kendi haline yan
  2. Doğuş - Aşk Derler

Doğuş - Aşk Derler

Duvar olursun, taş olursun Uzayıp giden yol olursun Gözün görmez, engel bilmez Kaç gece sabahladığını görmezsen Birde üstüne titrersen Miden ağrır, başın döner Gözün görmez engel bilmez Kaç gece sabahladığını görmezsen Birde üstüne titrersen eyvah, eyvah İşte buna aşk derler, Aşk derler, aşk derler Kıymetini bilemeyenler Dert derler, acı derler
  3. Doğuş - Adımı Çok Anacaksın

Doğuş - Adımı Çok Anacaksın

Kahroldum, her gün yana yana Ziyan oldum, heba oldum Değer miydi yaptıklarına, Bir ben daha bulabilirmisin Her günüm ziyan, zehir Her yanım sen kokuyor Sersefil bir haldeyim Yoksun yanımda... Huzurum kalmadı artık Neyim varsa aldında gittin Adını koyamıyorum insafsız Sende bir gün bulacaksın Adımı çok anacaksın Hazin bir aşk diye yanacaksın
  4. Adı Yüreğimde Saklı

Adı Yüreğimde Saklı

Adı Yüreğimde Saklı Gırtlağıma yapışık dil gibi / sessizliğim Eteğime asılan kelimeleri dökemiyorum / kucağına Cesaret saklanmış / koltuk altıma Pis kokulu ter gibi / akıtamıyorum Ne zaman menzilime alıp onu Koşarak girmek istesem siperine Asırlardan gelen prangalarım / acıtır bileklerimi Suskunluğumun mahkumiyetine ağlarım / gizli gizli Gülen gözlerimin ardında / hüzün saklı...
  5. Yüreğine adımı astım...

Yüreğine adımı astım...

Yüreğine Adı'mı Astım... Çağır beni, çağırda büyüsün içimde biriktirdiğim bütün yalnızlıklarım! Adım adım büyür yalnızlık, yürüdükçe devasallaşır kimsesizlik! Dur!Ne olur Sende gitme! Yalnızlığın üzerime yüklediği bu sessizlik artık beni boğuyor. Buradayım baksana karanlığın tam ortasında. N'olur artık gitme. Sana çok ihtiyacım var. Kurtulmak istiyorum ama...

Sayfayı Paylaş